hity na MAXXa
hity na MAXXa

Ewa Farna przeszła metamorfozę. Piosenkarka zaskoczyła wyglądem! [WIDEO]

Ewa Farna pochwaliła się w sieci nowym teledyskiem. Przy okazji piosenkarka zaprezentowała się w zupełnie innym niż dotąd wydaniu. Czyżby zerwała z dotychczasowym wizerunkiem?

Ewa Farna w nowym teledysku

Ewa Farna dba o swoich fanów. Wokalistka pracuje nad nowymi utworami, a niektóre z nich już ujrzały światło dzienne. Mało tego – gwiazda zaprosiła do współpracy także internautów śledzących jej poczynania. Użytkownicy sieci mogli „pomóc” jej stworzyć teledysk, dzieląc się swoimi pomysłami. W ten sposób powstało interaktywne dzieło, które już trafiło na YouTube. Co ciekawe, na potrzeby klipu Farna na chwilę zrezygnowała ze swojego dotychczasowego wyglądu, wybierając zupełnie nowy image.

Ewa Farna i metamorfoza

Ewa Farna do tej pory raczej nie eksperymentowała mocno z wizerunkiem. Wcale nie oznacza to, że artystka ciesząca się sporą popularnością zarówno w Polsce, jak i w Czechach, nie prezentowała się publiczności w zaskakujących wydaniach – wręcz przeciwnie! Niejednokrotnie zachwycała zgromadzoną pod sceną widownię, wybierając oryginalne stroje i wyrazisty makijaż.

Tym razem Farna poszła o krok dalej. W nowym teledysku na jej głowie pojawił się zupełnie inny kolor włosów! Długie, jasne pasma z delikatnym, różowym odcieniem  i krótka grzywka – tak gwiazda stawiła się przed kamerą.

Ewa Farna na Instagramie

Odmieniona Ewa Farna pozowała do fotografii opublikowanych w sieci. W takiej odsłonie piosenkarka zaskoczyła internautów! W odpowiedzi otrzymała mnóstwo wirtualnych „serduszek”, które świadczą o sympatii płynącej ze strony „followersów”. A wy, co sądzicie o metamorfozie wokalistki na potrzeby teledysku?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna pokazała zdjęcie z mężem. Para obchodzi 10. rocznicę! [FOTO]
Ewa Farna podzieliła się z fanami swoją radością! Artystka świętuje właśnie dziesiątą rocznicę związku ze swoim ukochanym. Z tej okazji opublikowała ich wspólne zdjęcie z uroczym komentarzem.

Oceń ten artykuł 0 1