hity na MAXXa
hity na MAXXa

Ewa Kasprzyk mierzyła się z hejtem. Wspomniała o innej jurorce "TzG"

Ewa Kasprzyk jest jedną z jurorek "Tańca z gwiazdami". Na początku mierzyła się z hejtem. Porównywano ją wtedy do Beaty Tyszkiewicz.

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

„Taniec z gwiazdami”. Ewa Kasprzyk w jury

Ewa Kasprzyk w 14. edycji „Tańca z gwiazdami” dołączyła do grona jury tanecznego show. Aktorka w rozmowie z „Super Expressem” potwierdziła, że tę funkcję będzie pełniła także w nadchodzącym sezonie tanecznego show. We wspomnianym wywiadzie dodała też, że na początku mierzyła się z dużym hejtem. Fani programu porównywali ją z inną, bardzo lubianą jurorką – Beatą Tyszkiewicz. Po jakimś czasie udowodniła, że ona także sprawdzi się w tej roli.

Ja podchodzę do każdego zadania uczciwie. Po prostu, jak coś takiego mi zaproponowano, czego jeszcze nie robiłam, to wiadomo, że chcę to zrobić. Po tej fali hejtu i krytyki, że nie jestem Beatą Tyszkiewicz, okazało się, że jednak daję radę i że się mogę tam sprawdzić.

Potem ta fala ucichła… Czy bym była ja, czy ktokolwiek, to i tak wszyscy by mówili: nie jest to pani Tyszkiewicz. No bo nie jest” – zaznaczyła.

Ewa Kasprzyk dodała, że w trakcie oceniania uczestników jej wypowiedzi są zwięzłe, bo uważa, że w tego typu programach ważne jest skupienie się na aspekcie rozrywki:

Ja nie lubię długich wypowiedzi, jak koledzy mają nieraz wywody, bo to jest program rozrywkowy i tu się trzeba skupić na tym, co jest zabawne w jakimś sensie i co jest śmieszne, może złośliwe trochę.

Kiedy 15. edycja „Tańca z gwiazdami”?

Oficjalnie wiadomo już, że będzie kolejna edycja „Tańca z gwiazdami”. Produkcja nie podała jeszcze listy uczestników, ale pojawiły się już informacje odnośnie terminu 15. sezonu tanecznego show. Program wróci na antenę już we wrześniu.

"Taniec z gwiazdami". Mariusz Czerkawski uczestnikiem 15. edycji? Jest odpowiedź!
Kto wystąpi w 15. edycji "Tańca z gwiazdami"? To pytanie zadaje sobie wielu fanów programu. W sieci pojawiły się doniesienia o rzekomym udziale Mariusza Czerkawskiego. Jest już jego odpowiedź

Oceń ten artykuł 0 0