Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w mini! Kobiece ujęcia robią wrażenie [WIDEO]

Ewa Mrozowska nie przestaje inspirować. Wizażystka regularnie dzieli się w sieci swoimi modowymi i makijażowymi "polecajkami". Ostatnio postawiła na odważny kolor i niezwykle kobiecy strój. Intensywnie brzoskwiniowe mini robi wrażenie!

Ewa Mrozowska na Instagramie

Ewa Mrozowska cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Dużą rozpoznawalność dał jej udział w "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występowała przez kilkanaście sezonów - najpierw u boku Sylwii Bomby, a później z mężem - Piotrem Kozłowskim. I choć w 2022 roku zakończyła swoja przygodę z programem, to nadal utrzymuje kontakt z tysiącami fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już niemal 600 tysięcy internautów.

Brzoskwiniowa Ewa Mrozowska

Ewa Mrozowska regularnie udziela się w sieci. Na swoim profilu chętnie zamieszcza ujęcia z codzienności. W jej wirtualnej galerii nie brakuje zdjęć z najbliższymi czy relacji z rodzinnych wyjazdów. Jednak zdecydowaną większość publikacji stanowią posty, będące kosmetycznymi, fryzjerskimi czy modowymi inspiracjami. Ostatnio 38-latka postawiła na intensywny odcień pomarańczy - nie tylko w makijażu, ale również w stylizacjach. Trzeba przyznać, że nie każda kobieta zdecydowałaby się na tak odważny kolor. Zobaczcie, co wybrała Ewa! Brzoskwiniowa mini? A może intensywnie pomarańczowa kurtka? Z odpowiednimi dodatkami wszystko prezentuje się zjawiskowo.

Gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" rozebrały się przed obiektywem. Internauci zwrócili uwagę na Sylwię Bombę! [WIDEO]
Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba poczuły już lato? Dowodem na to może być najnowszy filmik, który pojawił się na ich instagramowych profilach. Panie z dużym zaangażowaniem zrzuciły ciepłe ubrania,...

Oceń ten artykuł 4 7

Ogólna ocena Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w mini! Kobiece ujęcia robią wrażenie [WIDEO] to: 36% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.