Ewelina Lisowska odsłania zgrabne ciało, pozując w stroju kąpielowym. Uwagę przykuwają jej tatuaże [ZDJĘCIA]

Ewelina Lisowska korzysta z wakacyjnego wyjazdu! Piosenkarka niezmiennie relacjonuje swoją zagraniczną podróż, publikując w sieci coraz to nowe fotografie. Tym razem zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym, który subtelnie podkreślił jej zgrabne ciało. W komentarzach rozwiązał się worek z komplementami!

Ewelina Lisowska w stroju kąpielowym

Ewelina Lisowska postanowiła nieco „przyśpieszyć” nadejście lata. W jaki sposób? Piękna wokalistka spakowała walizki i wyruszyła w podróż! Wykonawczyni takich hitów, jak „Nieodporny rozum” i „W stronę słońca” odwiedziła Sardynię, a swoimi przemyśleniami prosto z wyjazdu dzieliła się na Instagramie. Nie zabrakło także „pocztówek z wakacji” w postaci nagrań oraz zdjęć. Ewelina Lisowska zaprezentowała się na nich w letniej odsłonie, zamieniając sceniczne kreacje na stroje kąpielowe i zwiewne sukienki. Jak się prezentowała w takiej wersji? Odpowiedź poniżej!

Ewelina Lisowska ma wielu fanów, którzy z zaciekawieniem sprawdzają, co dzieje się w jej życiu. Sama gwiazda nie pozostawia ich bez informacji, dbając o to, by jej konto na Instagramie tętniło życiem! W ostatnim czasie wspomniany profil zamienił się w jeden wielki „pamiętnik z wakacji”, a sama piosenkarka otrzymała mnóstwo komplementów.

Ewelina Lisowska komplementowana na Instagramie

Ewelina Lisowska zdradziła na Instagramie, że udało się jej zwiedzić Sardynię. Jak podsumowała ten etap podróży?

Ostatnie kadry z wyjazdu i zaraz wracamy do pracy. Jak było na Sardynii? Za krótko. Wyspa jest tak duża, że nie zdążyłam ani wszystkiego zwiedzić, ani odpocząć - pisała. 

Ilustracją do wspomnianych słów zostały kadry ukazujące wokalistkę pozującą w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Kostium odsłonił wytatuowane ciało gwiazdy.

Ewelina Lisowska w takim wydaniu zachwyciła internautów! Świadczyć mogą komentarze pozostawiane pod wspomnianym postem:

Piękna!

Co za ciało.

Pięknie wyglądasz.

Prześliczna kobieta.

Ewelina Lisowska pożegnała już klimatyczną Sardynię i zameldowała się w… Toskanii! My niezmiennie życzymy jej udanego wypoczynku.

Ewelina Lisowska miała okropny wypadek motocyklowy. Przerażający film trafił do sieci [WIDEO]
Ewelina Lisowska miała niedawno poważny wypadek. Podczas jazdy motocyklem piosenkarka straciła panowanie nad pojazdem i nabawiła się nieciekawych obrażeń. Teraz pokazała nagranie z samego zdarzenia. Wszystko...

Oceń ten artykuł 6 6

Ogólna ocena Ewelina Lisowska odsłania zgrabne ciało, pozując w stroju kąpielowym. Uwagę przykuwają jej tatuaże [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 12 głosów.