Ewelina z "Warsaw Shore" powiedziała "tak"! Kim jest jej narzeczony?

Ewelina Kubiak jest zaręczona! Uczestniczka takich programów, jak m.in.: "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" oraz "Królowa przetrwania" pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem. Jej narzeczonym został Szymon Dębski, znany również jako Żółw.

Ewelina i Żółw zaręczyli się

„Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” to dość kontrowersyjny program, który po raz pierwszy pojawił się w TV ponad 10 lat temu. W pierwszych edycjach udział wzięła Ewelina Kubiak, znana również jako Ewelona. Po przygodzie z „WS” uczestniczka show zaczęła aktywnie działać na Instagramie, gdzie publikowała aktualności z życia. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych Ewelona informowała m.in. operacjach plastycznych. Kubiak niejednokrotnie ingerowała bowiem w swój wygląd, efektem chwaląc się w Internecie.

Użytkownicy Instagrama są z Eweliną „na dobre i na złe”. Sama celebrytka chętnie dzieli się z nimi wszelkimi wiadomościami i nie inaczej było tym razem. Uczestniczka pierwszych edycji „Warsaw Shore” poinformowała o zaręczynach!

Ewelina z „Warsaw Shore” na Instagramie

Ewelina Kubiak, którą obecnie można oglądać w programie pt.: „Królowa przetrwania”, na jednej z relacji udostępniła wiele mówiący kadr. W centralnej części fotografii znajduje się bowiem kobieca dłoń z pierścionkiem. Narzeczonym Ewelony został Szymon Dębski, który w sieci funkcjonuje jako Żółw. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna oświadczył się swojej wybrance i został przyjęty. Kubiak już wcześniej planowała ślub z Szymonem, ale w międzyczasie między partnerami doszło do poważnego kryzysu, który zakończył się rozstaniem. Zakochani po pewnym czasie wrócili jednak do siebie, a teraz szykują się do kolejnych zmian.

"Wyglądam jak monstrum". Elizka z "Warsaw Shore" martwi się efektami zabiegu [FOTO]
Dawna gwiazda programu "Warsaw Shore" podzieliła się na Instagramie osobistym wyznaniem. Eliza Trybała wyjawiła, że ma za sobą zabieg, po którym nieoczekiwanie pojawiły się niepożądane skutki uboczne. "Obudziłam się z...

Oceń ten artykuł 0 0