FIFA 22. Dariusz Szpakowski nie będzie komentatorem? Internauci dotarli do ważnych informacji

Już za kilka miesięcy miłośnicy piłki nożnej zagrają w FIFĘ 22! Dla polskich fanów sportowych emocji szykuje się jednak znacząca zmiana. Dariusz Szpakowski, wieloletni głos FIFY, prawdopodobnie nie będzie komentatorem w nadchodzącej wersji gry. Do takich informacji dotarli internauci. Kto zastąpi Dariusza Szpakowskiego za wirtualnym mikrofonem?

FIFA 22. Dariusz Szpakowski nie będzie komentatorem?

Kolejne złe wieści dla fanów najpopularniejszego piłkarskiego komentatora. Przypomnijmy, że Dariusz Szpakowski miał skomentować finał Euro 2020. Wiele osób myślało, że finałowy mecz mistrzostw Europy może być zwieńczeniem jego kariery, po którym uda się na emeryturę. Niestety, na kilka dni przed finałem dziennikarz został odsunięty od komentowania meczu pomiędzy Włochami i Anglią. Ostatecznie finałową rywalizację Włochów i Anglików skomentowali Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.

Teraz okazuje się, że głos Dariusza Szpakowskiego może nie pojawić się już w kolejnej wersji najpopularniejszej gry piłkarskiej – FIFA 22. Redaktor wcielał się w rolę wirtualnego komentatora w tej grze od wersji z 2005 roku; wtedy światło dzienne ujrzała FIFA 06. Po dziewiętnastu wersjach gry, według doniesień internautów, studio Electronic Arts zdecydowało się na zmianę osoby będącej za wirtualnym mikrofonem.

FIFA 22. Kto zastąpi Dariusza Szpakowskiego?

Głos Dariusza Szpakowskiego prawdopodobnie nie będzie już wzbogacać naszej rozgrywki w grze FIFA. Do tej informacji dotarł DOMManU, twórca kanału „Kartomania”, który specjalizuje się w tematyce najpopularniejszej gry piłkarskiej. Choć youtuber nie zdradza źródeł swoich informacji, to jest przekonany, że Dariusz Szpakowski nie skomentuje już FIFY 2022. Wszystkie zebrane do tej informacji przedstawił w swoim najnowszym filmie dostępnym w serwisie YouTube.

Pada też wiele pytań, kto może zastąpić Dariusza Szpakowskiego w roli komentatora. Okazuje się, że miejsce dziennikarza najprawdopodobniej zajmie Tomasz Smokowski, który ostatnio komentował mecze na Euro 2020 w studiu. Niezmiennie na pozycji drugiego dziennikarza za mikrofonem w grze ma pozostać Jacek Laskowski, który został nim po decyzji polskiego oddziału EA w 2015 roku. Pierwszy raz głos Jacka Laskowskiego można było usłyszeć w grze FIFA 16. Wcześniej wirtualne rozgrywki komentował także Włodzimierz Szaranowicz.

Trwa właśnie przedsprzedaż gry FIFA 22. Premiera nowej gry sportowej ma nastąpić 27 września 2021 roku.

Kibic bez koszulki wtargnął na boisko podczas finału Euro 2020! Mamy nagrania tego zdarzenia! [WIDEO]
W niedzielę na stadionie Wembley widzieliśmy prawdziwe sportowe emocje! Włochy pokonały wczoraj Anglię w finale Mistrzostw Europy 2020 wynikiem 1:1 (3:2). Niestety nie wszyscy, zwłaszcza na trybunach, byli w stanie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze