hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Fame MMA w lesie"?! "Boksujące się" łanie rozbawiły internautów! [WIDEO]

Fotopułapka uchwyciła zaskakujące nagranie, które rozbawiło wielu internautów. Widać na nim sceny niczym z "leśnego Fame MMA" - tego zdania są użytkownicy sieci. Zobaczcie sami, jak walczą samice!

Fame MMA w lesie? Fotopułapka uchwyciła niecodzienne sceny

Jelenie mają rykowisko, a łanie "Fame MMA w lesie"? Tego zdania są internauci, którzy trafili na nagranie udostępnione na facebookowej stronie Fotopułapki - Trail Cameras. Materiał autorstwa Patryka Florczaka z kanału "Kroniki lasu" zaskoczył i rozbawił wiele osób, co widać w komentarzach. Trzeba przyznać, że takie ujęcia to prawdziwa gratka dla miłośników przyrody i fanów zwierząt. Widzieliście kiedyś łanie w takie akcji?

"Boksujące się" łanie rozbawiły internautów

Na nagraniu, które trwa niemal 40 sekund, widać łanie z młodymi w naturalnym środowisku. W pewnym momencie między nimi dochodzi do starcia. Moment ataku i "boksujące się" samice jelenia uchwyciła zamontowana w lesie fotopułapka. Zwierzęta stają na tylnych kończynach i kopią się przednimi kopytami. Niecodzienne sceny przykuły uwagę setek widzów, którzy z entuzjazmem reagowali i z przymrużeniem oka komentowali to, co zobaczyli.

Typowe baby

Trochę jak zające

To walczą łanie...widziałem już tak walczące kozy...samice sarny

Waleczne kobitki są

Gdyby miały torebki, to byłby widok

Fame MMA w lesie

Świetne

Ale że tak przy dzieciach ???

Wilki urządziły polowanie tuż przed kamerą! "Takie ujęcie, to jak w lotka trafić" [WIDEO]
Wilki to tajemnicze i fascynujące zwierzęta. Ich codzienność w naturalnym środowisku pozostaje dla nas zagadką. W odkrywaniu tajemnic drapieżników pomagają m.in. materiały w fotopułapek. Ostatnio w sieci opublikowano nagranie z nocnego polowania...

Wilk wszedł na teren bobra. Ukryta kamera wszystko nagrała! Takie ujęcia to prawdziwa rzadkość [WIDEO]
Natura nie przestaje zaskakiwać. Codzienne życie dzikich zwierząt od lat fascynuje wielu ludzi. Materiały z fotopułapek są niezwykle cenne dla wszystkich miłośników i badaczy przyrody. Ostatnio w sieci opublikowano nagranie z kamery, która...

Oceń ten artykuł 0 0