Fan wtargnął na scenę podczas koncertu Shakiry! Jak zareagowała gwiazda? [WIDEO]

Takie wydarzenia zwykle kończą się zupełnie inaczej: podczas koncertu Shakiry jeden z jej fanów postanowił zbliżyć się do gwiazdy i wtargnął na scenę! Jaki finał miała ta historia? Sprawdźcie!

Zaskakujący koniec koncertu

Wprawdzie Shakira na muzycznej scenie jest już od kilkunastu lat, ale niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Piosenkarka, a prywatnie żona piłkarza Gerarda Piqué, nie może narzekać na brak pracy – Shakira wciąż koncertuje, a na jej występach pojawia się bardzo wiele fanów. Nie inaczej było podczas ostatniego takiego wydarzenia: piosenkarka niedawno dała koncert w Meksyku. Tego, jak się on zakończy, z pewnością nie spodziewała się sama artystka!

Pamiątkowe zdjęcie

Podczas finału niespodziewanie na scenie pojawił się mężczyzna, który chciał zbliżyć się do Shakiry. Do akcji od razu wkroczyli ochraniarze, którzy usilnie próbowali odciągnąć nieproszonego gościa od gwiazdy. Całość wyglądała bardzo groźnie, ale artystka zachowała zimną krew i… stanęła w obronie fana! Okazało się, że mężczyzna chciał jedynie zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Nagranie z całego wydarzenia szybko trafiło do Sieci, podobnie jak wspomniane selfie, bo mężczyzna ze sceny niemal od razu wrzucił fotkę na swój instagramowy profil. Trzeba przyznać, że sama gwiazda wykazała się sporą dozą wyrozumiałości.

Oceń ten artykuł 0 0