Fani krytykują zachowanie Marty z Ekipy. Na najnowszym filmie Wersow skradła całe show! Przesadziła? [WIDEO]

Ekipa Friza cieszy się gigantyczną popularnością w sieci. Youtuberzy tworzący i mieszkający wspólnie w krakowskiej willi mogą pochwalić się ogromnym gronem fanów. Każdy z nich ma miliony subskrybentów, a nowe produkcje błyskawicznie nabijają tysiące wyświetleń. Ostatnia nowość, która pojawiła się na kanale Wersow wzbudziła niemałe kontrowersje. Uwagę internautów szczególnie zwróciło zachowowanie Marty Błoch. Dlaczego?

Nowy film na kanale Wersow. Kto jest największym kłamcą w Ekipie?

Ekipa gra w mafię, jednak fani zwrócili uwagę na Martę. Dlaczego?

Weronika Sowa postanowiła pokazać, kto jest największym kłamcą w Ekipie. Na youtube'owym kanale Wersow pojawił się film, na którym możemy zobaczyć, jak cały skład bawi się w mafię w odsłonie influencerskiej. Rozgrywka przy grillu bardzo spodobała się internautom, o czym mogą świadczyć dziesiątki pozytywnych komentarzy.

Wielu z nich zwróciło jednak uwagę na zachowanie Marty. Była bowiem osobą, która zdecydowanie bawiła się najlepiej i najczęściej udzielała się w czasie dyskusji. To nie umknęło uwadze fanów, którzy błyskawicznie zaczęli zamieszczać pod filmikiem swoje przemyślenia na ten temat. Poza pochlebnymi opiniami rozbawionych widzów, pojawiły się też słowa krytyki w kierunku 22-latki.

Marta to ta jedna najgłośniejsza laska na imprezie przez którą jest przypal hahaha

Marta totalnie zrobiła ten odcinek

Marta chyba przechodzi stan imprezowy

Kocham Marte hahahahah momentami nie mogłam ze śmiechu

Mam wrażenie że Marta jest takim typem dziewczyny która tylko po alkoholu jest śmiała, strasznie się drze, skupia na sobie dużo uwagi, a przychodzi normalny odcinek i już nie jest taka hop do przodu

Czuję się jakby to był odcinek Marty ahahahahah

Marta jest częściej nietrzeźwa niż ja obecny na lekcjach - komentują internauci. Też zwróciliście uwagę na jej zachowanie? 

Czytaj także:

Friz na gorącym zdjęciu z treningu. Pokazał się bez koszulki. „Po prostu Michael Jordan!” [FOTO]
Karol „Friz” Wiśniewski to prawdziwa gwiazda polskiego Internetu! Influencer jest obecnie jednym z najpopularniejszych twórców w Polsce, a filmy jego Ekipy gromadzą setki tysięcy wyświetleń. Youtuber...

Wersow cała na biało! Weronika Sowa kusi w sieci [FOTO]
Weronika Sowa nie przestaje zachwycać! Wersow opublikowała w sieci kolejne zdjęcia, na których prezentuje sie obłędnie, o czym świadczą setki pochlebnych komentarzy. Tym razem postawiła na biel i...

Ekipa powraca z nowym singlem! "Chill" bije rekordy w sieci
Najsłynniejsza EKIPA w Polsce powraca z nowym kawałkiem! Trzeci singiel ze zbliżającej się płyty "SEZON 3" wprowadzi Was w wyluzowany nastrój, przywołując letnie wspomnienia.

 

 

Oceń ten artykuł 11 103

Ogólna ocena Fani krytykują zachowanie Marty z Ekipy. Na najnowszym filmie Wersow skradła całe show! Przesadziła? [WIDEO] to: 9% / 100%, uzyskana z: 114 głosów.
Komentarze