Fani nie dowierzają, jak córka Sylwii Przybysz szybko rośnie. "Szybko czas leci" [FOTO]

Sylwia Przybysz dodała na Instagrama nowe zdjęcie z najmłodszą córką. Fani nie mogą uwierzyć w to, że mała Jaśmina jest już taka duża. "Przecież niedawno się urodziła!" - komentują.

Sylwia Przybysz ma już trzy córki

Sylwia Przybysz od kilku lat jest związana z youtuberem, Janem Dąbrowskim. Zakochani w sobie influencerzy założyli szczęśliwą rodzinę, a w ubiegłym roku stanęli na ślubnym kobiercu. Jeszcze przed ślubem para wychowywała dwie córki: Polę i Nelę. Kilka miesięcy temu internetowi celebryci powitali na świecie trzecią dziewczynkę, która otrzymała imię Jaśmina.

Influencerzy wielokrotnie podkreślali w wywiadach, że chcą stworzyć wielodzietną rodzinę, ponieważ w takich się wychowywali. Sylwia i Janek chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, gdzie często publikują zdjęcia i filmy z pociechami w roli głównej. Teraz Przybysz postanowiła wrzucić na Instagrama nową fotografię, dzięki której możemy zobaczyć, że Jaśminka rośnie, jak na drożdżach!

Najmłodsza córka Sylwii Przybysz na nowym zdjęciu

Kadr opublikowany przez Sylwię Przybysz w poniedziałkowy wieczór ukazuje influencerkę trzymającą w rękach swoją najmłodszą córkę. Internetowa celebrytka jest zaskoczona tym, jak szybko rośnie jej pociecha.

Jaśmina jest już taka duża

– napisała w opisie do zdjęcia.

Zresztą nie tylko ona przeżyła szok na widok tej fotografii, bo fani także nie kryją swojego zaskoczenia. Wielu z nich nie wierzy, że czas jest niebłagalny i tak szybko leci.

Przecież niedawno się urodziła!

Ale ona rośnie szybciutko

Jejciu, przecież niedawno ogłaszaliście, że wasza rodzinka się powiększa. A już taka duża jest Śminka

Kiedy tak urosła? Mam wrażenie, że tydzień temu się urodziła

Jak szybko czas leci. Pamiętam, jak się urodziła, a tu już taka duża

– komentują użytkownicy sieci.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Fani nie dowierzają, jak córka Sylwii Przybysz szybko rośnie. "Szybko czas leci" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.