Fani nie poznają Roberta Lewandowskiego po metamorfozie. To naprawdę on?! "Stylówa na łobuza" [FOTO]

Robert Lewandowski po mundialu w Katarze zdecydował się nieco odmienić swój wizerunek. Okazuje się, że nowa fryzura była jedynie początkiem jego eksperymentów z wyglądem. Fani przecierają oczy ze zdumienia!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy to najgorętsza para w świecie polskiego sportu. Trenerka i kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej wychowują wspólnie dwie córki: 5-letnią Klarę i 2-letnią Laurę. Ostatnio, ze względu na mundial w Katarze, mieli dla siebie nieco mniej czasu. Po tym, jak polska drużyna pożegnała się z piłkarską imprezą, wszystko jednak nadrobili. Tuż po przegranym meczu 1/8 finału Lewandowscy wyruszyli na rodzinne wczasy. Później Ania pojawiła się na chwilę w Polsce, aż w końcu znowu poleciała do Barcelony, w której obecnie mieszka z Robertem.

Robert Lewandowski przeszedł metamorfozę

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia idą u Lewandowskich pełną parą. Niemal wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Ania kilka dni temu w swoim pięknie przystrojonym domu urządziła świąteczną imprezę dla przyjaciółek. Nie obyło się też bez rodzinnego pieczenia pierniczków. Po przygotowaniu bezglutenowych ciastek trenerka i jej mąż zapozowali z efektami wspólnej pracy. Oboje pochwalili się zdjęciem na swoich profilach na Instagramie. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś innego niż pierniczki.

Na nowym zdjęciu Lewandowskich show skradła metamorfoza Roberta. Piłkarz zaraz po turnieju w Katarze zdecydował się mocno skrócić włosy i postawił na fryzurę „na zapałkę”. To okazało się jedynie początkiem zmian w jego wyglądzie, bowiem „Lewy” zaczął też zapuszczać brodę. Widok odmienionego napastnika zaskoczył wielu jego fanów. Przemianę sportowca ocenili jednak raczej pozytywnie.

Lewego w ogóle nie poznałem, jakiś inny

Jak do tej pory twoja najlepsza fryzura

Pięknie! Robert, fajna fryzura

Łoooo! Lewy stylówa na łobuza

– to tylko niektóre z komentarzy.

Oceń ten artykuł 5 6

Ogólna ocena Fani nie poznają Roberta Lewandowskiego po metamorfozie. To naprawdę on?! "Stylówa na łobuza" [FOTO] to: 45% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.