hity na MAXXa
hity na MAXXa

Fani się doczekali! Zapowiedziano 2. sezon serialowego hitu

Kiedy w 2022 roku na platformie Apple TV+ pojawiło się "Rozdzielenie", nikt nie spodziewał się, jak wielkim hitem stanie się produkcja. Serialowy majstersztyk szybko wciągnął widzów na całym świecie. Ci dość długo musieli czekać na kontynuację zmagań bohaterów. Teraz nareszcie padła data.

fot. YouTube/Apple TV
fot. YouTube/Apple TV

O czym jest „Rozdzielenie”?

Serial „Rozdzielenie” znikąd pojawił się w 2022 roku na platformie Apple TV+ i momentalnie zyskał miano światowego hitu. Za produkcję odpowiedzialny jest Dan Ericson, który na planie zgromadził między innymi: Adama Scotta, Johna Turturro, Britt Lower czy Christophera Walkena.  W serialu przenosimy się do rzeczywistości, w której istnieje zabieg zwany tytułowym „rozdzieleniem”. Osoby, które poddadzą się procedurze, mają podzieloną świadomość na życie zawodowe i prywatne. Kiedy przekraczają próg pracy, a raczej wchodzą do windy, z ich głowy znikają wspomnienia i tak naprawdę stają się innymi ludźmi. Po opuszczeniu zakładu, znów mentalnie wracają do świadomości, jaką mają poza firmą.

Brzmi skomplikowanie? Może tylko odrobinę. Oryginalna fabuła, pełna nie tylko akcji, ale i przemyśleń egzystencjalnych, porwała widzów na całym świecie. Serial został obsypany nagrodami – otrzymał między innymi dwie statuetki Emmy.

Kiedy drugi sezon „Rozdzielenie”?

Twórcy wystawili cierpliwość fanów na próbę – widzowie nadal czekają na drugi sezon serialu. A ponieważ ostatni odcinek pierwszej serii zakończył się bardzo mocnym cliffhangerem, po którym wiele osób złapało się za głowę. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów, którzy przeszli procedurę i zyskali drugą osobowość, która zamknięta jest w zakładzie pracy? Tego dowiemy się już w przyszłym roku! Drugi sezon „Rozdzielenia” trafi na Apple TV+ 17 stycznia 2025 roku. Już teraz zobaczyć możemy zapowiedź kolejnej serii.

Oceń ten artykuł 0 0