Fanki oszaleją. Chcą organizować wycieczki w rodzinnej wsi Harry'ego Stylesa

Holmes Chapel, rodzinna miejscowość Harry'ego Stylesa, planuje uruchomić serię wycieczek, które pozwolą zwiedzającym zobaczyć miejsca związane z młodością gwiazdora. Aby jednak te wyjątkowe spotkania mogły się odbyć, potrzebni są przewodnicy. Mamy tu chętnych?

Harry Styles, fot. Rex Features/East News
Harry Styles, fot. Rex Features/East News

Jak podaje "The Guardian", organizatorzy szukają osób, które nie tylko doskonale znają historię i twórczość Harry'ego Stylesa, ale i potrafią z pasją dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Potrzebni są do tego najwierniejsi fani, doskonale obeznani w twórczości i życiu współczesnego "Króla Popu", którzy wezmą na siebie obowiązek pełnienia funkcji lokalnych przewodników

– czytamy w doniesieniach prasowych.

Rekrutacja niczym przesłuchanie do "X Factora"

W ramach rekrutacji wieś planuje przeprowadzić przesłuchania, które mają przypominać te z programu "X Factor". To właśnie tam ma zostać wyłoniona grupa osób mająca za zadanie oprowadzać turystów po miejscach związanych z młodością Harry'ego Stylesa.

Trasa wycieczki ma obejmować takie punkty, jak szkoła, do której uczęszczał artysta, piekarnia, w której dorabiał jako nastolatek, rodzinny dom, a nawet wiadukt, który – jak głosi miejska legenda – był świadkiem pierwszego pocałunku przyszłej gwiazdy.

Zainteresowanie rekrutacją może być ogromne

Organizatorzy spodziewają się ogromnego zainteresowania rekrutacją, co tylko potwierdza, jak wielką popularnością cieszy się Harry Styles – nie tylko na scenie muzycznej, ale i jako lokalny gwiazdor. Czy Holmes Chapel stanie się nowym punktem na mapie dla fanów popkultury? O tym się wkrótce przekonamy.

Z pewnością wiele osób zastanawia się, czy sam Harry Styles odwiedzi swoje rodzinne strony podczas trwania wycieczek. Może to idealna okazja, by przypomnieć sobie, gdzie to wszystko się zaczęło... albo żeby przypadkiem wpadł na jedną z grup, oprowadzanych przez świeżo upieczonych przewodników. Przy odrobinie szczęścia, taka wycieczka może okazać się najbardziej "stylesowym" doświadczeniem w życiu!

Źródło: RMF MAXX/PAP

Oceń ten artykuł 0 0