Fanki robiły sobie zdjęcia z księciem Williamem. Reakcja Charlotte bezcenna! [ZDJĘCIA]

W mediach znowu jest głośno o najmłodszych członkach rodziny królewskiej! Uwagę mediów na Igrzyskach Wspólnoty Narodów skradła Charlotte, córka Williama i Kate.

Charlotte – kim jest w rodzinie królewskiej?

Charlotte Elizabeth Diana urodziła się 2 maja 2015 roku w Londynie. Jest księżniczką Zjednoczonego Królestwa. Jej rodzice to książę William i księżna Kate. Ma dwóch braci – starszego George'a i młodszego Louisa. Dziadkami całej trójki są książę Karol i księżna Diana, która tragicznie zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku, kiedy uciekała przed paparazzi. Księżncizka Charlotte jest czwarta w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

Księżniczka Charlotte stroi miny!

We wtorek 2 sierpnia w Brimingham w Wielkiej Brytanii odbyły się Igrzyska Wspólnoty Narodów. Na to wydarzenie zaproszeni zostali m. in. książę William i księżna Kate. Rodzicom towarzyszyła też ich córka, księżna Charlotte, która skradła uwagę mediów z całego świata! Dlaczego? W pewnym momencie do księcia Williama podeszły fanki, które chciały zrobić sobie z nim zdjęcie. Mina Charlotte mówi wszystko, zobaczcie sami!

Trzeba jednak przyznać, że zawody były dla małej księżniczki bardzo ekscytujące. Rerpoteży wykonali kilka zdjęć przedstawiających zaangażowaną w widowisko Charlotte. Trzeba przyznać, że mała wie, jak przykuć uwagę!

Książę George znowu został hitem Internetu. Jego miny na Wimbledonie już zyskują status memów!
Kilka miesięcy temu serca Internautów podbił książę Louis. Teraz robi to jego starszy brat - George. Syn Kate Middleton oraz księcia Williama zachwycił fotoreporterów swoimi zabawnymi minami.

Nagranie z jubileuszu Elżbiety II hitem internetu! 4-letni Louis rozbawia do łez! [WIDEO]
Dobiegły końca uroczyste obchody platynowego jubileuszu panowania Elżbiety II. Odbył się chociażby koncert z udziałem wielu gwiazd estrady. Coraz więcej mówi się jednak nie o samym koncercie, ale o...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze