"Felek" z programu "Gogglebox" trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie i ujawnił, jak się czuje

Jakub Feliński, którego widzowie znają z programu TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem", trafił do szpitala. Na Instagramie zamieścił zdjęcie ze szpitalnej sali. Poinformował też widzów, jak się czuje.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Jakub Feliński trafił do szpitala

W niedzielę na oficjalnym profilu stacji TTV na Instagramie pojawiło się zdjęcie Jakuba Felińskiego, znanemu widzom jako "Felek". Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" kilka dni temu trafił do szpitala. We wpisie, który opublikował w miniony czwartek w mediach społecznościowych, poinformował, że czuje się dobrze, ale najbliższy sezon spędzi poza boiskiem. Feliński, oprócz występów w reality show, gra dla jednego z warszawskich klubów piłkarskich.

Feeling (ang. samopoczucie - przyp. red.) na tyle dobry, że udało się ukryć drugi podbródek. Oby to nie były leki. Do zobaczenia na boisku w przyszłym sezonie

– relacjonował na Instagramie.

"Felek", życzymy zdrowia!

– napisano na oficjalnym profilu stacji TTV w tym samym serwisie.

Jakub Feliński pod opieką lekarzy. Co się stało?

Internauci zostawili mnóstwo komentarzy pod wpisem Jakuba Felińskiego. W wielu z nich użytkownicy sieci życzą gwiazdorowi TTV szybkiego powrotu do zdrowia.

Trzymaj się stary, zdrówka

Zdróweczka i szybkiego powrotu do zdrowia!

Dużo zdrówka

– czytamy.

Kilku komentujących zapytało "Felka" o przyczyny jego hospitalizacji. Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" odpowiedział na pytania widzów i ujawnił, że trafił pod opiekę lekarzy z powodu zerwania więzadła krzyżowego.

"Gogglebox. Przed telewizorem". TTV pokazuje 17. edycję show

Stacja TTV emituje obecnie siedemnastą edycję programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Nowe odcinki można oglądać w poniedziałki o 22:00. Przypomnijmy, że niedawno do show dołączyły dwie nowe uczestniczki: Natalia oraz Inga. W sierpniu z programem pożegnała się natomiast Ewa Mrozowska, która przez wiele lat komentowała wydarzenia telewizyjne z Sylwią Bombą.

"Gogglebox". Nowe uczestniczki zadebiutowały w programie. "Witamy na pokładzie"
Natalia i Inga to nowe uczestniczki programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Dziewczyny pojawiły się po raz pierwszy w ostatnio wyemitowanym odcinku show. Kim są?

Oceń ten artykuł 0 0