Filip Chajzer i Małgorzata Ohme świadkami zaręczyn w TV! Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

Pomysłów na zaręczyny było już mnóstwo! Tym razem pewien młody sportowiec postanowił wykorzystać swoją obecność w studiu "Dzień Dobry TVN", by tam - na oczach widzów - poprosić swoją ukochaną o rękę. Oczywiście wszystko się nagrało!

Zaręczyny w programie: „Dzień Dobry TVN”

W czwartkowym wydaniu programu: Dzień Dobry TVN” Małgorzata Ohme i Filip Chajzer gościli wyjątkowych sportowców. Samuel Kulczycki i Miłosz Redzimski opowiedzieli o swojej pasji do tenisa stołowego, a także zrelacjonowali swój udział z Mistrzostw Świata, w których zajęli wysokie miejsca.

Mi się udało zdobyć drugie miejsce, wicemistrzostwo świata w kategorii do lat 19 i w grze mieszanej z zawodniczką z Francji (...) trzecie miejsce

– relacjonował Kulczycki.

Zdobyłem wicemistrzostwo świata do lat 15. i tak samo miałem brązowy medal w grze mieszanej z zawodniczką z Niemiec

– dodał z kolei jego młodszy kolega: Miłosz Redzimski.

W programie pojawiły się także partnerki panów: Gabriela i Emilia. Spore zaskoczenie czekało pierwszą z nich, ponieważ Kulczycki postanowił… oświadczyć się jej przed kamerami! W pewnym momencie z głośników wybrzmiał utwór: „Wyglądasz tak pięknie”, a zaskoczona dziewczyna przyznała, że to ich ulubiona piosenka. Filip Chajzer oddał głos Samuelowi, a ten wyciągnął zza poduszki pudełeczko z pierścionkiem, padając przed ukochaną na kolana.

Kochanie, chciałem powiedzieć, że cię kocham i chciałem cię zapytać: czy zostaniesz moją żoną?

– zwrócił się do Gabrysi, w odpowiedzi słysząc upragnione „tak”.

Samuel Kulczycki oświadczył się w programie śniadaniowym

Zaręczyny w programie wywołały falę wzruszenia wśród zgromadzonych w studiu. Świeżo upieczona narzeczona sportowca przyznała, że zupełnie nie spodziewała się takiego ruchu ze strony Kulczyckiego:

Aż się chyba popłaczę. Jestem szczęśliwa, bo już od początku czuliśmy, że zależy nam na sobie (…). Nie spodziewałam się, bo tak jak rozmawialiśmy, to mówię: nie no, pewnie jeszcze ze dwa lata czy jakoś tak, jeszcze poczekamy (…).

Filmik z zaręczyn już krąży po sieci, a pod postami pojawiają się coraz to nowe gratulacje dla narzeczonych – my także się do nich przyłączamy!

Filip Chajzer ma "brata bliźniaka"?! Internauci odnaleźli sobowtóra dziennikarza [FOTO]
Świat jest - wbrew pozorom - bardzo mały. Dowiedział się o tym ostatnio Filip Chajzer. Internauci odnaleźli bowiem w sieci pewnego mężczyznę, który - ich zdaniem - jest do niego łudząco...

Oceń ten artykuł 0 2