Film o Annie Przybylskiej niebawem w kinach. Oliwia Bieniuk pokazała oficjalny plakat [ZDJĘCIE]

Do sieci trafiły nowe wiadomości na temat filmu o Annie Przybylskiej. Już wiadomo, kiedy produkcja trafi do kin! Oficjalny plakat opublikowała na Instagramie m.in. córka zmarłej aktorki - Oliwia Bieniuk.

Film o Annie Przybylskiej – kiedy w kinach?

Pojawiły się nowe informacje w sprawie filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej. Produkcja zatytułowana „Ania” – tworzona przez Telewizję Polską – swoją premierę będzie miała 7 października. Wiele wskazuje na to, że data ta nie jest przypadkowa, ponieważ dwa dni wcześniej wypada kolejna rocznica śmierci aktorki. Anna Przybylska, która zyskała rozpoznawalność dzięki takim projektom, jak m.in.: „Złotopolscy”, „Daleko od noszy”, „Kariera Nikosia Dyzmy” i wiele innych – zmarła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat. Pozostawiła pogrążonych w smutku najbliższych: partnera Jarosława Bieniuka oraz trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Aktorka wcześniej chorowała na nowotwór, a pod koniec lipca 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mario Pl (@madsandpl)

Mimo upływu lat Anna Przybylska wciąż jest obecna zarówno w pamięci rodziny i przyjaciół, jak i wiernych fanów. Wiadomość o tym, że TVP planuje o niej film dokumentalny, spotkała się z życzliwym przyjęciem opinii publicznej. Teraz – obok daty premiery – światło dzienne ujrzał również oficjalny plakat projektu.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ꪮꪶỉ᭙ỉꪖ (@oliwia.bieniuk)

„Ania” – data premiery oficjalnie podana! Oliwia Bieniuk komentuje

Na profilach Telewizji Polskiej w mediach społecznościowych pojawiła się grafika zwiastująca premierę filmu: „Ania”. W centralnej części znajduje się Anna Przybylska w otoczeniu swoich dzieci. Plakat znalazł się również na instagramowym profilu najstarszej pociechy gwiazdy: Oliwii.

Dzień dobry, chciałabym was poinformować, że Film o Mamie pod tytułem ,,Ania” będzie już od 7 października w kinach. Serdecznie Was zapraszam!

Podobny wpis zamieścił też Jarosław Bieniuk, dodając:

Kochani! Nie możecie się już doczekać filmu „ANIA” ? Już nie długo, 7 października film trafi do kin. To będzie wzruszająca podróż po życiu Ani, jej przyjaciół i naszej rodziny. Serdecznie zapraszam.

Z opublikowanych informacji wynika, że w filmie pojawią się m.in.: Anna Dereszowska, Katarzyna Bujakiewicz, Szymon Bobrowski, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny, Piotr Szwedes, Paweł Wawrzecki i Michał Żebrowski. Nieco wcześniej do sieci trafiła również krótka zapowiedź filmu.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z prywatnego archiwum. Tak spędzała czas z Anną Przybylską. Wyjątkowy kadr trafił do sieci
Oliwia Bieniuk opublikowała na instagramowej relacji archiwalne zdjęcie, na którym znalazła się także jej mama - Anna Przybylska. W taki sposób córka Jarosława Bieniuka wspomniała aktorkę w...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Film o Annie Przybylskiej niebawem w kinach. Oliwia Bieniuk pokazała oficjalny plakat [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.