Finał "Rolnik szuka żony 10" z zaskakującym doborem uczestników. Zabraknie kandydatki Waldemara?

Ostatni odcinek 10. edycji programu: "Rolnik szuka żony" już za kilka dni! Co się w nim wydarzy? Zwiastun zdradzający, jak będzie wyglądał finał show, już trafił do sieci, wzbudzając sporo emocji. Czyżby na nagraniach zabrakło jednej z kandydatek Waldemara?

Kiedy ostatni odcinek programu „Rolnik szuka żony 10” w TV? Finał 10. sezonu w niedzielę 10.12.2023 o godz. 21:30 w TVP 1

Finał programu: „Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami. 10. sezon liczy 12 odcinków – kiedy i gdzie oglądać ostatni z nich? Telewizja Polska zaplanowała emisję podsumowania na niedzielę – 10 grudnia – wyjątkowo na godz. 21:30. Które pary są razem? Już za kilka dni widzowie poznają odpowiedź na to pytanie! W nadchodzącym epizodzie uczestnicy podsumują bowiem swój udział w show. Nie zabraknie także wybranych przez nich kandydatów oraz kandydatek. Wiele wskazuje jednak na to, że nie wszyscy pojawili się na nagraniach ostatniego odcinka… W sieci znalazł się zwiastun, który – zdaniem niektórych internautów – sporo zdradza!

Do mediów społecznościowych trafił fragment odcinka finałowego: wideo pokazuje, co się wydarzy na ekranie. Jak w poprzednich edycjach prowadząca – Marta Manowska – powita bohaterów show. Agnieszka, Anna, Artur, Dariusz oraz Waldemar opowiedzą, jak zmieniło się ich życie po programie. Na nagraniu znalazły się również kandydatki oraz kandydaci goszczący u bohaterów. Zwiastun został dostrzeżony przez internautów, którzy pozostawili po sobie ślad w postaci komentarzy. Sporo osób zwróciło uwagę m.in. na moment powitania przez gospodynię kobiet wybranych przez Waldemara. Na filmiku widać Ewę oraz Dorotę. Zabrakło natomiast trzeciej pani – Anny.

„Rolnik szuka żony” 2023 – najnowsze wideo. Uczestnicy w zwiastunie ostatniego odcinka

Chociaż zwiastun 12. odcinka programu: „Rolnik szuka żony 10” nie zawiera wszystkich informacji dotyczących tego, co wydarzyło się podczas nagrań, to wspomniany fragment wzbudził sporo emocji. Pozwolił nawet niektórym wysnuć pewne wnioski. Post zachęcający do oglądania ostatniego epizodu „RszŻ” wywołał domysły dotyczące Anny: czyżby jedna z kandydatek „Waldiego” nie przyjechała na finał? Przypomnijmy: Ania jako pierwsza opuściła gospodarstwo 41-latka. Wcześniej bardzo emocjonalnie zareagowała na słowa Waldemara dotyczące wyboru Ewy. Następnie z płaczem i w pośpiechu odjechała do domu. Jej zachowanie zostało szeroko skomentowane przez widzów, którzy ocenili je dość krytycznie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Teraz, czekając na finał „Rolnika…”, użytkownicy sieci są niemal pewni, że Anny zabrakło na nagraniach ostatniego odcinka sezonu.

Też bym na jej miejscu nie przyjechała.... Wstyd, jaki sobie przyniosła najpierw tekstem o Ewie, potem zachowaniem w aucie i przy pożegnaniu.

Można się było spodziewać... Niedojrzała kobieta.

No nie przyjedzie. Wstydu sobie na całą Polskę zrobiła z obgadywaniem i z tekstami, że nie ma po co – można przeczytać na jednej z fanowskich grup „RszŻ” na Facebooku.

Czy przeczucia internautów okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się już za kilka dni! Czekacie na finał 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony”?

Anna z "Rolnika..." przed kamerami wyznała miłość Jakubowi. Teraz zdradziła, jak wygląda jej życie po zakończeniu show?
Po emisji nowego odcinka programu: "Rolnik szuka żony" w sieci zrobiło się gorąco! Fani popularnego formatu chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi zachowania uczestników. Sporo miejsca poświęcili m.in. Annie i...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Finał "Rolnik szuka żony 10" z zaskakującym doborem uczestników. Zabraknie kandydatki Waldemara? to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.