Fotoreporter ujawnia skandaliczne informacje. Czy Pique od 13 lat zdradzał Shakirę?

Shakira i Pique przez lata pozostawali zgodną parą, w ubiegłym roku jednak świat ze zdziwieniem przyjął fakt ich głośnego rozstania. Były piłkarz miał, będąc jeszcze w związku z piosenkarką, regularnie spotykać się z kochanką. Teraz na jaw wychodzą kolejne, zaskakujące doniesienia!

Pique i Shakira – głośne rozstanie

Gerard Pique i Shakira pozostawali w związku przez 13 lat. W tym czasie doczekali się dwójki dzieci i chętnie pojawiali się na różnych wydarzeniach publicznych. Para, choć wyglądała na bardzo zgraną, finalnie rozstała się w ubiegłym roku. Do mediów szybko trafiły jednak wstrząsające informacje – Pique miał zdradzać Shakirę, a tuż po oficjalnym zerwaniu relacji otwarcie spotykał się z Clarą Chią. Piosenkarka wyraziła swoją frustrację słynnym utworem, w którym zaśpiewała: "Wymienłeś ferrari na twingo". W ostatnim czasie atmosfera wokół ich rozstania nieco ucichła, zmienił to jednak hiszpański dziennikarz, który ujawnił nowe informacje na temat sportowca.

Pique zdradzał Shakirę od 13 lat?

Jordi Martin to hiszpański paparazzi, który jest zaangażowany w zbieranie informacji na temat rozstania Pique i Shakiry. Ostatnio gościł on w programie "The Red Phone", gdzie ujawnił zebrane przez siebie dane. Dziennikarz twierdzi, że śledził byłego piłkarza FC Barcelony już od dłuższego czasu, również wtedy, gdy oficjalnie był on w związku z kolumbijską piosenkarką. Z zebranych przez niego informacji wynika, że Pique od 13 lat zdradzał Shakirę:

Słyszałem co Pique robił w Barcelonie. W ciągu 13 lat dowiedziałem się o wielu rzeczach, które robił nocą. Barcelona jest bardzo zwartym miastem i natychmiast dowiadujesz się wszystkiego. A Pique był z połową Barcelony!

– powiedział Jordi Martin.

Cios w wizerunek Gerarda Pique nie jest przypadkowy. Paparazzi jest w konflikcie ze sportowcem, został nawet oskarżony o nękanie jego nowej dziewczyny, Clary. Dziennikarz otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do niej.

Pique opowiedział o związku z nową dziewczyną: "Jestem marionetką"
Rozstaniem Gerarda Pique i Shakiry żył ostatnio cały świat. Piłkarz nie chciał początkowo ujawniać żadnych szczegółów dotyczących jego nowej miłości. Media same jednak zaczęły znajdywać coraz to nowsze informacje. Ostatnio w telewizji Pique...

Oceń ten artykuł 0 0