Gabriel Seweryn nie żyje. Stacja TTV: "Żegnaj, kolorowy ptaku"

Niespodziewana śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła światem showbiznesu. Projektant i uczestnik programu "Królowe życia" zmarł w wieku 56 lat. Teraz głos zabrała stacja TTV, która zamieściła pożegnalny post na Instagramie.

Gabriel Seweryn nie żyje

28 listopada zmarł Gabriel Seweryn. Projektant mody zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Specjalistycznego potwierdziła, że mężczyzna został przywieziony na SOR, jednak reanimacja nie przyniosła efektów:

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

Gabriel Seweryn został pożegnany przez swojego długoletniego partnera, Rafała. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

Rafał Grabias z "Królowych życia" pożegnał Gabriela Seweryna [FOTO]
Gabriel Seweryn nie żyje - ta informacja zasmuciła wczoraj wiele osób. Projektant i bohater programu "Królowe życia" zmarł niespodziewanie. Rafał Grabias - jego były partner - opublikował w sieci poruszający wpis.

TTV żegna Gabriela Seweryna

Na Instagramie telewizji TTV oraz programu "Królowe życia" pojawił się wzruszający post, w którym pożegnano zmarłego Gabriela Seweryna. Opublikowano jego czarno-białe zdjęcie z podpisem:

Żegnaj królu życia, kolorowy ptaku, Versace z Głogowa. Składamy wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.

Pod postem pojawiły się setki komentarzy od fanów, którzy darzyli Gabriela ogromną sympatią:

Pokazałeś, że moda nie ma granic, modą trzeba się bawić
Żegnaj kolorowy ptaku
Dlaczego świat jest tak okrutny
Ulubiony uczestnik programu
Teraz ubierać będziesz Anioły...

Gabriel Seweryn nie żyje. Projektant z "Królowych życia" zmarł w wieku 56 lat
Gabriel Seweryn nie żyje. Informację o śmierci gwiazdora "Królowych życia" potwierdziła rzeczniczka Szpitala Specjalistycznego w Głogowie. 56-latek był reanimowany w szpitalu, niestety bezskutecznie.

Oceń ten artykuł 0 0