Gąsowski wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo". Pojawiły się wieści o powrocie Skrzyneckiej

Piotr Gąsowski ma powrócić do "Twoja twarz brzmi znajomo" po trwającej dwie edycje przerwie. Co z Katarzyną Skrzynecką, dla której wcześniej opuścił program? Doniesienia zza kulis show Polsatu są jednoznaczne.

Piotr Gąsowski znowu w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Według nieoficjalnych informacji w nadchodzącej, dwudziestej już edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” ponownie ma pojawić się Piotr Gąsowski, który dwa sezony temu pożegnał się z programem w geście solidarności ze zwolnioną Katarzyną Skrzynecką. Jak podał w środę portal wirtualnemedia.pl, nie jest jeszcze jasne, w jakiej roli powróci dawny gospodarz muzycznego show Polsatu. Może ponoć zostać albo trzecim prowadzącym, albo zastąpić w jury odchodzącego Pawła Domagałę.

Wielki powrót w "Twoja twarz brzmi znajomo". Gąsowski znów w programie!
Piotr Gąsowski znów w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Według nieoficjalnych ustaleń dawny prowadzący ma powrócić do programu w przyszłym sezonie. Zamieszczona przez prezentera na Instagramie relacja sporo mówi…

Skrzynecka też wróci do „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Jeszcze zanim gruchnęły wieści o powrocie Piotra Gąsowskiego do „TTBZ”, taki pomysł publicznie zaaprobowała Katarzyna Skrzynecka. Zwyciężczyni pierwszej edycji i wieloletnia jurorka programu w zamieszczonym na Instagramie wpisie wyznała, że nie wyobraża sobie jubileuszu „Twoja twarz brzmi znajomo” bez „Gąsa”.

„TTBZ” zasługuje w pełni na świętowanie najpiękniejszej muzyki wraz z widzami, którzy tak ten program doceniają i ukochali. I ktokolwiek miałby w nim wystąpić – nie wyobrażam sobie gold „Twoja twarz brzmi znajomo” bez kochanej i energetycznej obecności Piotrka „Gąsa” Gąsowskiego, który był sercem i cudownym humorem tego show przez osiemnaście edycji

– pisała.

Teraz w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby możliwy był również powrót samej Skrzyneckiej. Jak podaje „Super Express”, za kulisami mówi się, że produkcja zastanawia się nad usadzeniem w jury albo jej, albo Kacpra Kuszewskiego. Niewykluczone, że aktorka ostatecznie pojawi się w muzycznym show w roli uczestniczki.

Oceń ten artykuł 0 0