Gdzie oglądać "Rojst Millenium"? Nowe odcinki pełne zaskoczeń! [ZWIASTUN]

Na ten moment fani serialu "Rojst" czekali z niecierpliwością. 28 lutego na platformę Netflix trafią nowe odcinki! 3. część ma być jednocześnie ostatnią. O czym jest "Rojst Millenium"?

„Rojst Millenium”. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki? 3. część na platformie Netflix od 28.02.2024

To już dziś! 28 lutego na platformę Netflix trafi nowy sezon serialu „Rojst”! Ile odcinków liczy 3. część? Na „Rojst Millenium” składa się 6 epizodów, w których widzowie ponownie zobaczą lubianych bohaterów. Mowa m.in. o Witoldzie Wanyczu (Andrzej Seweryn), Piotrze Zarzyckim (Dawid Ogrodnik), kierowniku hotelu „Centrum” (Piotr Fronczewski), Annie Jass (Magdalena Różdżka), Adamie Mice (Łukasz Simlat) i wielu innych. W obsadzie znaleźli się także m.in.: Filip Pławiak, Janusz Gajos czy Tomasz Schuchardt.

O czym jest 3. część serialu „Rojst”? Opis, zwiastun

O czym jest „Rojst Millenium” w reżyserii Jana Holoubka? Zwiastun oraz opis 3. i zarazem ostatniej części „zdradza”, iż historie bohaterów znów przeplatały się w zaskakujący sposób. Już samo słowo „rojst” oznacza bagno i tereny podmokłe. Wiąże się to zarówno dosłownie, jak i metaforycznie – z przedstawionym w serialu lasem na Grontach.

Powrót do lasu na Grontach rzuca nowe światło na dawne wątki i odsłania kolejne. W „Rojst ‘97” poznaliśmy przeszłość redaktora Wanycza, a w finałowej części „Rojst Millenium” cofamy się do lat 60. Odkrywamy nieznane dotąd oblicze Kierownika. W mieście pojawia się „nowa twarz polskiego biznesu”, a na Grontach odkopany zostaje szkielet z tajemniczym naszyjnikiem, którego historia okazuje się ściśle powiązana z kluczowymi bohaterami – tak twórcy zachęcają widzów do obejrzenia ostatniej odsłony „Rojsta”.

Do sieci trafił również zwiastun, który został szeroko skomentowany przez internautów.

[youtube:qp4LnwZdz1c]

„Rojst Millenium”. Ostatnia część uwielbianego serialu

Co dokładnie dzieje się w 3. części serialu „Rojst”? Bohaterowie po raz kolejny muszą rozwikłać kryminalne zagadki, a także poradzić sobie z „demonami przeszłości”. Widzowie będą mogli poznać bliżej także tajemniczego kierownika (Piotr Fronczewski). Akcja dzieje się na dwóch płaszczyznach: w latach 90. i 60. Podczas gdy wszyscy czekają na rok 2000, w małym miasteczku policja chce rozwiązać sprawę tajemniczej śmierci. To dopiero początek całej lawiny zdarzeń… Czekacie na nowy sezon „Rojsta”?

Monika Brodka streściła serial "Rojst". Internauci nie kryją zachwytu! "To jest złoto"
Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki serialu "Rojst"? Miłośnicy kryminalnych historii już odliczają dni do premiery 3. sezonu. Tymczasem Monika Brodka - w oryginalny sposób - streściła dwie wcześniejsze odsłony. Internauci mogli zareagować...

Oceń ten artykuł 0 0