Gessler zdradziła sekrety "Kuchennych rewolucji". Obaliła te mity

Magda Gessler od lat jeździ po Polsce i pomaga podupadającym restauracjom dobrze funkcjonować. Wokół "Kuchennych rewolucji" krąży kilka mitów, które gospodyni show obaliła w mediach społecznościowych. Możecie być zaskoczeni!

fot. AKPA
fot. AKPA

„Kuchenne rewolucje”. Kto płaci za remont restauracji?

„Kuchenne rewolucje” to od lat jeden z najpopularniejszych programów, które można oglądać na antenie TVN-u. Magda Gessler nie tylko stara się pomóc uratować upadające restauracje, ale także często rozwiązuje problemy i konflikty personalne wśród pracowników lokalu. Trwająca 3 dni wizyta Magdy Gessler obejmuje zapoznanie się z sytuacją w danym miejscu, następnie wprowadzenie szeregu zmian, obejmujących menu, nazwę restauracji, wystrój wnętrza, sposób pracy kucharzy i kelnerów, a na końcu odbywa się kolacja, na którą zapraszani są mieszańcy danej miejscowości.

Czy właściciele restauracji płacą za udział w „Kuchennych rewolucjach”?

Widzów programu ciekawi wiele kwestii związanych z przeprowadzanymi restauracjami. Wokół formatu pojawią się plotki, które często są wynikiem zwykłych domysłów fanów formatu. Spekulacje obejmują między innymi kwestię finansowąKto płaci za remont w „Kuchennych rewolucjach”? Magda Gessler jakiś czas temu opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym zdradziła kilka sekretów dotyczących produkcji. Podkreśliła w nim, że właściciele nie finansują nowego wystroju lokalu ani nie ponoszą żadnych innych kosztów za udział w rewolucjach. Wszystko jest opłacane przez TVN.

Wielu z Was pytania mnie o kulisy @kuchennerewolucjetvn …….dziś podczas q&a zdradziłam Wam kilka faktów… (…) Za udział w Rewolucji NIE pobieramy żadnych opłat!!!! Remont restauracji jest finansowany przez TVN – zaakcentowała.

Magda Gessler zdradziła sekrety „Kuchennych rewolucji”

Napisała również, że rewolucje przeszło już kilkaset restauracji, jednak to, gdzie odbędą się kolejne, nawet dla niej jest niespodzianką. Wszelkie zmiany są tylko i wyłącznie jej decyzją, zaś po wyjeździe Gessler właściciele mogą w dowolny sposób prowadzić lokal. Podkreśliła jednak, że gdy poproszą ją o poradę, z chęcią im pomoże:

NIGDY nie wiem do jakiego miejsca jadę. Cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu…zmiana nazwy to wyłącznie mój pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem. Po emisji odcinka za dalszy kierunek i rozwój odpowiadają WŁAŚCICIELE… Zawsze jednak mają moje wsparcie, mogą zadzwonić….odbiorę…doradzę…

Oceń ten artykuł 0 0