Groźny wypadek drogowy. Kierowca był pod wpływem alkoholu [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie z bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Na jednej z dróg w województwie mazowieckim pojazd wypadł z drogi i dachował. Kierowca okazał się być pod wpływem alkoholu.

Pojazd wypadł z drogi

W ubiegłą sobotę miał miejsce groźnie wyglądający wypadek drogowy. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać samochód marki Audi, który jedzie zygzakiem po drodze. W pewnym momencie kierowca traci panowanie nad pojazdem, zjeżdża na lewy pas, wypada z drogi i dachuje. Wszystko zostało nagrane kamerą samochodową kierowcy, który jechał tuż za nim. Jak poinformowała nadkom. Jolanta Bym poprzez portal "Policja Mazowiecka", za kierownicą audi siedział 28-letni mężczyzna, który okazał się być nietrzeźwy, a także mieć aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Próbował uciekać

Całe zdarzenie miało miejsce około godziny 16:45. Jeden z kierowców zauważył, że pojazd jadący przed nim porusza się tak, jakby jego kierowca był pod wpływem alkoholu. Poinformował on o tym operatora 112. Chwilę później miał miejsce wypadek. Kierowcy, którzy byli świadkami tego zdarzenia, natychmiast zatrzymali się i pospieszyli z pomocą. Według ich zeznań, 28-letni kierowca audi wyszedł z pojazdu o własnych siłach i próbował uciekać. Został zatrzymany do przyjazdu policji, która po dotarciu na miejsce ustaliła, że kierowca dachującego pojazdu miał we krwi 0,7 promila alkoholu oraz aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Spadł z drabiny w górach, złamał obie ręce. Ratownicy wyciągali go na noszach [ZDJĘCIA]
28 lipca w Beskidach ratownicy podjęli akcję ratunkową turysty, który spadł z drabiny w Jaskini Malinowskiej. Upadek okazał się bardzo groźny!

Makabryczny wypadek na drodze w Suwałkach. Motocyklista został przepołowiony!
Tragiczny wypadek miał miejsce 28 lipca wieczorem na głównej drodze w Suwałkach. Motocyklista wjechał w słup i wypadł z drogi. Uderzenie było na tyle silne, że mężczyzna został...

Autokar spadł z urwiska. Nie żyje kilkanaście osób
W Nikaragui miał miejsce straszny wypadek drogowy. Autokar zderzył się z dwoma samochodami, po czym runął w przepaść. Mówi się o 15 ofiarach.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze