Gwiazda "Na sygnale" wśród spienionych fal! Monika Mazur niczym Pamela Anderson? [FOTO]

Monika Mazur opublikowała wakacyjny kadr, pod którym posypały się komplementy. Aktorka podzieliła się zdjęciem z urlopu. Przed obiektywem pozuje w stroju kąpielowym wśród spienionych fal.

Monika Mazur-Chrapusta na Instagramie

Monika Mazur-Chrapusta może pochwalić się wiernym gronem wielbicieli. Serialowa Martyna Kubicka z "Na sygnale", znana widzom również z programów "Pytanie na śniadanie" czy "Dance Dance Dance", chętnie odwiedza swój instagramowy profil, dzięki któremu może być w stałym kontakcie z fanami. Dzieli się tam nie tylko kadrami z pracy. Wśród publikacji pojawiają się też bardziej prywatne nagrania i zdjęcia. 

Monika Mazur-Chrapusta ma 32-lata i może pochwalić się niemałym dorobkiem zawodowym. Na ekranie debiutowała, gdy była nastolatką. W 2016 roku ukończyła studia na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Do tej pory mogliśmy oglądać ją m.in. w "Biurze kryminalnym", "Pierwszej miłości", "Galerii", "Ojcu Mateuszu" i "Śladzie". Mazur brała także udział w kilku programach telewizyjnych. Była prezenterką magazynu "Lajk!", a w parze z kolegą z planu - Dariuszem Wieteską - tańczyła w pierwszej edycji "Dance, dance, dance". Doskonale odnajduje się również w roli influencerki. Jej instagramowy profil obserwuje obecnie ponad 186 tysięcy internautów. Prywatnie jest mamą 3-letniego Leona, którego ojcem jest aktor i reżyser - Tomasz Chrapusta.

Gwiazda "Na sygnale" w stroju kąpielowym

Ostatnio ulubienica tysięcy widzów wróciła pamięcią do lata, publikując zachwycającą fotografię z urlopu. Śmiało mogłaby się wcielić w postać Casey Jean Parker ze "Słoneczneg patrolu", którą kiedyś grała Pamela Anderson? Jest ratowniczka, plaża i woda... Niemal wszystko się zgadza, prawda?

Znakiem rozpoznawczym Moniki Mazur jest promienny uśmiech, którego nie zabrakło na najnowszym zdjęciu zamieszczonym przez aktorkę. 32-latka zapozowała przed obiektywem w jednoczęściowym stroju kąpielowym wśród spienionych fal. Tym postem pożegnała lato i przywitała jesień. W opisie wyznała, że początek nowej pory roku nie był dla niej zbyt łaskawy:

Post miał być wczoraj, ale jak na prawdziwego meteopatę przystało - aura w pierwszy dzień jesieni mnie pokonała... walczyłam o przetrwanie... zasypiałam na stojąco, do tego potworny ból głowy. 

Kto z Was też tak ma? Macie jakieś sprawdzone sposoby na takie pogodowe zjazdy?  (Przeprowadzka do ciepłych krajów - mimo najszczerszych chęci - niestety odpada ).

Jesień zapowiada się pracowicie, poza tym będąc mamą trzylatka niezbyt mogę sobie pozwolić takie regularne "zaniemaganie" przez trzy miesiące. Help!!!

Słoneczna publikacja sprawiła, że fani aktorki niemal natychmiast zaczęli ją komplementówać. Wśród komentarzy pojawiły się wyłącznie miłe wpisy.

Piękna jest Pani! Najlepsza osoba pod słońcem
Super zdjęcie
Aaa jaka jest pani piękna, cudowna
Mega zdjęcie!!!
Cudowna jesteś
Najśliczniejsza gwiazdeczka
Jesteś boska
Pani jest taka piękna, że nie mogę się napatrzeć!
Super zdjęcie pani Moniko

Oceń ten artykuł 0 1