Gwiazda "Zakochanych po uszy" oddała się w ręce specjalisty i doznała szoku! Kamila Kamińska pokazała efekt metamorfozy

Kamila Kamińska zdecydowała się na zmianę w wyglądzie. Oddając się w ręce specjalisty, aktorka znana z "Zakochanych po uszy" nie wiedziała, jaki będzie finał tej historii... Teraz pokazała, jak wygląda!

Kamila Kamińska i metamorfoza

W życiu Kamili Kamińskiej w ostatnim czasie nastąpiło wiele zmian! Aktorka znana z takich seriali jak: „Barwy szczęścia” oraz „Zakochani po uszy” w maju urodziła córkę – Jaśminę. Ojcem dziecka jest aktor również znany serialowej publiczności – Michał Meyer.

Gwiazda "Zakochanych po uszy" z córeczką przy piersi. Kamila Kamińska opublikowała klimatyczny kadr. "Cudowność absolutna"
Kamila Kamińska i Michał Meyer w maju zostali rodzicami! Aktorska para obecnie cieszy się obecnością małej Jaśminy, która skradła ich serca. Na Instagramie młodej mamy właśnie pojawił...

Kamila Kamińska postanowiła zmienić swoją fryzurę, decydując się na metamorfozę przed kamerami. Podczas jednego z wydań programu: „Dzień Dobry TVN” szczęśliwa mama oddała się w ręce fryzjera gwiazd – Łukasza Urbańskiego, który postawił na „ostre cięcie”. Warto dodać, iż podczas wizyty w salonie fryzjerskim Kamińska nie śledziła poszczególnych etapów zmian, przez co efekt był dla niej dość zaskakujący.

Jestem blondynką!

– krzyknęła tuż po tym, jak po raz pierwszy spojrzała w lustro.

„Zmiana na plus”

Kamila Kamińska nie kryła zadowolenia z efektu, a takze zaktualizowała swój Instagram, dodając nowe zdjęcia.

Ostatnio włosy krótkie miałam 7 lat temu, a farbowane na wiśniowo w looku „na Kleopatrę” (…) na 18 urodziny. Lubię naturę, ale jak cudownie jest eksperymentować

– przyznała w opisie do galerii fotografii prezentujących jej nowy wygląd.

Metamorfoza serialowej Reginy z „Barw szczęścia” i Sylwii z „Zakochanych po uszy” nie mogła przejść bez echa! Wirtualne „serduszka” i komplementy niemal natychmiast zaczęły spływać w stronę mamy małej Jaśminy, a sekcja komentarzy stale rośnie.

Przepięknie!

Ale ślicznie! Delikatnie, naturalnie i bardzo kobieco,

Zmiana na plus,

Bosko! Pięknie w takim rozjaśnionym odcieniu

– można przeczytać pod postem aktorki.

Nam również taka przemiana bardzo się podoba!

Wiktoria Gąsiewska o swojej wadze: "Metamorfoza na przełomie kilku lat". Pokazała też zdjęcia!
Wiktoria Gąsiewska pokazała na swojej instagramowej relacji zestawienie dwóch zdjęć; jedno z nich zostało wykonane kilka lat wcześniej, a drugie podczas niedawnej sesji fotograficznej. Przy okazji aktorka...

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Gwiazda "Zakochanych po uszy" oddała się w ręce specjalisty i doznała szoku! Kamila Kamińska pokazała efekt metamorfozy to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze