Gwiazda disco polo trafiła na stół operacyjny. Magdalena Narożna pokazała nowe zdjęcie ze szpitala

Niedawno Magdalena Narożna przekazała swoim fanom na Instagramie informację o operacji. Wokalistka zespołu Piękni i młodzi jest już po zabiegu. Jak się czuje? W sieci pojawił się nowy wpis Narożnej, opatrzony fotografią ze szpitala.

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi – operacja

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi ma sporą grupę fanów. Wokalistka wykonująca piosenki disco polo na muzycznej scenie występuje już od dłuższego czasu, przekazując słuchaczom swoją energię, radość i uśmiech. W ostatnim czasie jednak miała dla nich dość niepokojącą informację. Okazało się bowiem, że Magda Narożna musiała udać się do szpitala, gdzie przeszła operację.

(…) Jestem taka jakoś rozbita. Za dużo się przejmuję tym, co się będzie działo (…). I uwaga: ja nie chcę tutaj robić żadnej sensacji (…). Czeka mnie operacja i bardzo się nią stresuję (…). Chcę wam tylko powiedzieć, żebyście dbali o siebie – przede wszystkim o zdrowie psychiczne, bo mnie ostatnie lata wykończyły tak bardzo i ten stres tak mi dał „popalić”, że teraz niestety muszę troszeczkę podreperować swoje zdrowie. W sobotę nie będę w stanie zagrać koncertu, w niedzielę nie pobiegnę na moim wyczekanym półmaratonie, do którego tak długo się przygotowywałam, ale już nie chcę się tym przejmować, bo nie to jest ważne. Ważne jest to, żeby wszystko poszło dobrze, żebym wróciła szybko do siebie i tak na pewno będzie (…) – relacjonowała na początku tygodnia.

Jak dziś czuje się liderka pięknych i młodych? Narożna powoli wraca do zdrowia, o czym poinformowała w najnowszym wpisie na Instagramie.

Magda Narożna o problemach ze zdrowiem

Magdalena Narożna zamieściła w sieci nowe zdjęcie. Fotografia przedstawia ją jako pacjentkę na szpitalnym łóżku. Na twarzy piosenkarki widnieje szeroki uśmiech.

Kochani. Dziękuję za Wasze wsparcie! Czuję się coraz lepiej i zamierzam szybko wrócić do pełnej sprawności. Tymczasem całuję Was mocno. Dbajcie o siebie! – napisała, zwracając się bezpośrednio do internautów.

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi – Instagram

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i młodzi występuje od samego początku. Wraz z nią grupę stworzyli Damian Wilczewski oraz Dawid Narożny. W 2019 roku drogi Narożnych rozeszły się zawodowo, a następnie także prywatnie. W ostatnim czasie znów głośno było o konflikcie między Magdaleną a Dawidem, a wszystko za sprawą publicznych przeprosin muzyka skierowanych w stronę byłej partnerki.

Uczestniczka "Goggleboxa" już po operacji. Opublikowała zdjęcie ze szpitala. "Największe obawy miałam o narkozę"
Niedawno jedna z uczestniczek programu: "Gogglebox. Przed telewizorem" wyznała na Instagramie, że ma problemy ze zdrowiem. Izabela Zeiske - bo właśnie o niej mowa - przyznała, że czeka ją operacja. Kobieta jest już po zabiegu. Jak...

Magda Narożna obecnie jest w szczęśliwym związku. Swoim codziennym życiem dzieli się na Instagramie, przy okazji motywując innych do aktywności fizycznej: wokalistka uwielbia bowiem ćwiczyć oraz biegać. Każdy jej ruch śledzą jej instagramowi obserwatorzy, którzy obecnie ślą wiele słów wyrazów oraz życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. My również dołączamy się do tych słów!

Uczestniczka "Goggleboxa" już po operacji. Opublikowała zdjęcie ze szpitala. "Największe obawy miałam o narkozę"
Niedawno jedna z uczestniczek programu: "Gogglebox. Przed telewizorem" wyznała na Instagramie, że ma problemy ze zdrowiem. Izabela Zeiske - bo właśnie o niej mowa - przyznała, że czeka ją operacja. Kobieta jest już po zabiegu. Jak...

Oceń ten artykuł 0 0