Gwiazda serialu "Szadź" pokazała, jak wyglądała w przeszłości. Poznajecie? [FOTO]

Aleksandra Popławska nie może narzekać na brak zainteresowania fanów. Aktorka jest świadoma swojej popularności i stara się regularnie udzielać w sieci. Ostatnio na swoim instagramowym koncie zamieściła pamiątkę z dzieciństwa. Na archiwalnej fotografii widzimy również jej siostrę - Magdalenę.

Siostry Popławskie na zdjęciu z dzieciństwa

Aleksandra Popławska wróciła pamięcią do zdjęć z rodzinnego archiwum. Swoimi wspomnieniami podzieliła się z internautami. W wirtualnej galerii opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym widzimy ją w towarzystwie młodszej siostry - Magdaleny. Rodzeństwo wspólnie ogląda albumy ze zdjęciami. Aktorki bardzo zmieniły się przez te lata?

Wzięło nas dziś z siostrą na przeglądanie zdjęć i znalazłyśmy zdjęcie gdzie przeglądamy zdjęcia ;) Na tle meblościanki z płyty pilśniowej made in PRL. W tle za szybką min. Hłasko i Mała Encyklopedia Medycyny. Nasz styl, jak widać, utrzymany do dziś. Ja w brązach i czerniach się lubuję - siostra kolorowy ptak. (...) - skomentowała 46-latka. 

Aleksandra i Magdalena Popławskie

Aleksandra Popławska i jej 4 lata młodsza siostra Magdalena cieszą się niemałą sympatią fanów od lat. Obie skończyły szkoły teatralne, a później rozpoczęły karierę aktorską. Każda z nich ma w swoim dorobku dziesiątki ról teatralnych, serialowych i filmowych. Aleksandrę widzowie mogli zobaczyć w m.in.: "Wataha", "Belfer", "Kobiety mafii", "Underdog", a Magdalenę w: "Usta usta", "Osiecka", "Bez tajemnic", "Atak paniki", "Lęk wysokości". Ostatnio razem zagrały w trzecim sezonie serialu "Szadź". Czy ich postaci się spotkają? Tego - być może - dowiemy się w kolejnych odcinkach. Tymczasem wierni fani mogą śledzić aktywności aktorek na Instagramie, gdzie regularnie publikują relacje z codzienności czy realizacji kolejnych projektów zawodowych.

Aleksandra Popławska w młodości jako Cyganka? A może Sophia Loren? Internauci mają wątpliwości
Gwiazda Watahy na swoim Instagramowym profilu wspomina, jak to kiedyś było i z tej okazji pokazała internautom, jak wyglądała 20 lat temu. Zapytała również fanów, czy bardziej przypomina Sophię Loren, czy Cygankę. Odpowiedzi są zaskakujące!

Aleksandra Popławska nago w jeziorze. Odważne nagranie trafiło do sieci
Aleksandra Popławska opublikowała na swoim instagramowym profilu wyjątkowo odważne nagranie. Aktorka pokazała ujęcia, na których topless kąpie się w jeziorze! Pod krótkim filmik w błyskawicznym tempie posypały się komentarze.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze