Hailey Bieber w ciąży?! Do sieci trafił zaskakujący wpis!

Hailey i Justin Bieberowie już wkrótce zostaną rodzicami!? Do internetowej galerii wokalisty na Instagramie trafiło zdjęcie z żoną, które mężczyzna opatrzył zaskakującym opisem. Co miał na myśli, nazywając siebie i ukochaną: "mamą i tatą"? Hailey komentuje wpis męża!

Hailey i Justin Bieber – burzliwy związek?

Chociaż mogłoby się wydawać, że związek Hailey i Justina jest idealny, do sieci coraz częściej trafiają dowody, które mogą temu zaprzeczać. Kilka dni temu o małżeństwie było głośno za sprawą opublikowanego w Internecie nagrania, na którym widać było, jak znany na całym świecie wokalista wymachuje rękami, a jego mimika wskazywała na to, że mężczyzna publicznie awanturuje się z żoną. Mimo że ukochana Biebera próbowała wytłumaczyć męża i na swoim instagramowym profilu zaprzeczyła, by między nimi doszło do kłótni, dwuznaczne nagranie pozostawiło wśród ich fanów niesmak i niepokój.

Niepokojące zachowanie Justina Biebera względem żony. Do sieci trafiło wideo. Hailey zabiera głos
Justin i Hailey Bieberowie - idealne małżeństwo? Do sieci trafiło właśnie nagranie, które może temu zaprzeczyć. Na filmiku widać niepokojące zachowanie wokalisty. Sprawia on wrażanie...

Kolejna sensacja?

Teraz w sieci wybuchła kolejna sensacja w Justinem i Hailey w roli głównej! Artysta opublikował w swojej internetowej galerii na Instagramie zdjęcie ze swoją żoną. Biało-czarny kadr z ukochaną opatrzył wymownym opisem:

Mama i tata.

Pod zdjęciem posypała się prawdziwa lawina komentarzy, w których internauci dopytywali, o to czy on i modelka spodziewają się dziecka. Opis muzyka sprostowała jego żona, która napisała poniżej:

Myślę, że powinieneś zmienić ten podpis na *Psia mama i tata*, zanim ktokolwiek go przekręci.

Jej komentarz uciszy plotki i rozwieje wątpliwości podekscytowanych internautów?

Czytaj także:

Halsey urodziła! Piosenkarka pochwaliła się uroczym rodzinnym kadrem i zdradziła imię dziecka
Halsey została mamą! 26-letnia wokalistka, autorka przebojów "Without Me" i "Closer" przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka pochwaliła się uroczym rodzinnym kadrem i zdradziła imię...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze