Halina z "Sanatorium miłości" w zaskakującym wydaniu. Taniec w rytm disco polo to dopiero początek! [WIDEO]

Halina z "Sanatorium miłości" dała się ponieść muzyce! Uczestniczka 3. edycji programu wzięła udział w nagraniach do pewnego teledysku, a efekt można już oglądać w Internecie. Jak wyszło? Sprawdźcie!

„Sanatorium miłości”. Halina Jaksa w TV

„Sanatorium miłości” niebawem powróci do TV z nowym sezonem. Program doczekał się już trzech odsłon, a w ostatniej z nich jedną z uczestniczek była Halina Jaksa. Mieszkanka Pabianic zdobyła serca widzów „Sanatorium…”, którzy docenili jej żywiołowe i optymistyczne podejście do życia. Hit TVP przyniósł kuracjuszce niemałą rozpoznawalność, a pani Halina postanowiła to wykorzystać. Wcześniej pojawiła się m.in. w „Pytaniu na śniadanie” , a także w specjalnym wydaniu „Familiady”. Teraz nadszedł czas na scenę muzyczną! Halina z 3. edycji „Sanatorium miłości” poinformowała na swoim Facebooku, że w Internecie właśnie pojawił się teledysk, w którym gościnnie wystąpiła. Utwór z nurtu disco polo nosi nazwę: „Żono przysięgam Ci”, a wykonuje go formacja Krejzole.

Halina z „Sanatorium miłości” na Facebooku

Jak Halina Jaksa wypadła w klipie? Żywiołowa kuracjusza wystąpiła w roli teściowej wokalisty i śmiało można stwierdzić, że przed kamerą czuła się jak ryba w wodzie. Uśmiech, wdzięk i taneczne szaleństwo: wszystko to w wykonaniu pani Haliny dało przyjemny dla oka efekt. O tym, że Halina z „Sanatorium miłości” w takim wydaniu również spodobała się internautom, świadczyć mogą komentarze pozostawione na jej profilu w mediach społecznościowych:

Super, a pioseneczka mega w ucho wpada.

Bardzo mi się podoba!

Halinka, używaj świata, póki służą Ci lata i zdrowie.

Brawo!

W 3. edycji „Sanatorium miłości” – obok Haliny – udział wzięli również Anna i Zbigniew, którzy niedawno się zaręczyli! A kto pojawi się w kolejnej odsłonie projektu? Wkrótce się o tym przekonamy.

Wakacyjne szaleństwo Marty Manowskiej. Na nowym filmiku nie jest sama! "Ten uśmiech i brak makijażu"
Marta Manowska nie zwalnia tempa! Gwiazda programu: "Rolnik szuka żony" niezmiennie pozdrawia z zagranicznej podróży, odwiedzając kolejne miejsca. Dziennikarka przy okazji prezentuje się w rozmaitych wydaniach - niedawno...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze