Halloween 2020. Top 5 przerażających strojów na domową imprezę

Strój kościotrupa, czy duch z zasłony to nie najoryginalniejszy strój na imprezę Halloweenową... Ta tradycja już niebawem zagości w amerykańskich domach, ale ma również coraz więcej zwolenników w Polsce. W sieci już od dawna widać stylizacje i makijaże na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które ma miejsce 31 października. Za co przebrać się w tym roku? 2020 kojarzy się z koronawirusem, jednak taki strój jest zdecydowanie nie na miejscu, gdyż wielu straciło kogoś bliskiego przez Covid-19. Sprawdź zatem idealne propozycje na tegoroczną (domową) imprezę Halloween!

Przebierz się z całą rodziną!

Najlepsza domowa zabawa, to taka, w której biorą udział wszyscy domownicy. Rodzinne przebieranki będą doskonałym sposobem na nudę i spowodują sporo frajdy. Przebierzcie się w najdziwniejsze rzeczy, jakie macie w domu i koniecznie zapiszcie tę chwilę"na kliszy". 

Upiorny clown

Clowny cyrkowe od zawsze budzą u wielu moment grozy. Ich specyficzny makijaż i dziwaczny strój są wręcz stworzone do "świętowania" Halloween

Przebranie za bohatera z filmu

Inspirujące na Halloween  mogą okazać się między innymi postaci z kinowych hitów. Tutaj mamy interpretację "Alicji w krainie czarów". 

Upiorne rekwizyty

Tutaj również można zaczerpnąć inspiracji z filmów, przy czym należy również pamiętać o istotnych rekwizytach. W tym przypadku koniecznie maczeta i upiorna maska na głowę. 

Stylizacja z makijażem artystycznym

Nic tak bardzo nie wystraszy domowników jak ogromne zadrapania, lejąca się krew, czy przerażające bąble po oparzeniach. Do tego należy wykorzystać specjalne materiały, bądź stworzyć samemu z kleju, kawałków waty i czerwonego barwnika. Efekt wow gwarantowany!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze