Hamkało odsłoniła biust. Przed fotografem pojawiła się topless! [FOTO]

Aleksandra Hamkało wzięła udział w wyjątkowym projekcie. Efektami artystycznej sesji fotograficznej jest kadr, na którym aktorka pozuje topless. W takim wydaniu nie pokazuje się fanom często! "Obłęd" - komentuje jeden z internautów.

Aleksandra Hamkało topless

Ola Hamkało od lat prężnie rozwija karierę aktorską, łącząc pracę z macierzyństwem. 34-latka prywatnie jest żoną i mamą, która 7 lat urodziła córkę - Jagnę, a w 2021 roku do rodziny dołączył mały Gustaw. Widzowie znają ją z rozmaitych ról, które stworzyła w takich produkcjach, jak m.in.: "Misz masz, czyli Kogel Mogel 3", "Gotowi na wszystko. Exterminator", "Big Love", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Ziarno prawdy", "Na dobre i na złe", "Ślad".

34-latka doskonale odnajduje się przed obiektywem. Świetnie radzi sobie nie tylko jako aktorka, ale również modelka. Dowodem na to może być zdjęcie opublikowane przez fotografa - Maksymiliana Ławrynowicza. Kadr, który pojawił się na profilu o nazwie portrety_lawrynowicza, robi wrażenie. Widzimy na nim aktorkę, która pozuje topless w oryginalnym kostiumie

Piękna 

Obłęd

- komentują internauci.

Gwiazdy w obiektywie Maksymiliana Ławrynowicza 

Fotografia Oli Hamkało autorstwa Maksymiliana Ławrynowicza przyciągnęła wzrok internautów. Warto dodać, że jest częścią większego projektu. Fotograf często pracuje z gwiazdami. Na Instagramie regularnie publikowane są wykonane przez niego portrety, m.in. te z projektu "Przedwieczne". Wspomniany cykl fotografii to powrót do prastarych korzeni ludzkości, kiedy to kobiecy pierwiastek był czczony jako świętość najwyższa. W sesji wzięły udział m.in.: Dorota Gardias, Misheel Jargalsaikhan, Barbara Kurdej-Szatan, Ewa Minge, Aleksandra Kisio, Kamila Syga, Ewa Halina Rich, Julia Kamińska, Katarzyna Kołeczek, Sylwia Koperska, Kamila Kamińska, Marcelina Leszczak, Agnieszka Mrozińska, Anna Jarosik, Aleksandra Szwed, Agnieszka Niedziałek, Vanessa Aleksander, Kim Ngujen, Magdalena Bereda, Anna Karczmarczyk, Lady Perse, Beata Dethloff czy Agata Frankowska.

Małgorzata Kożuchowska z dekoltem... do pasa! "Połączenie delikatności i niesamowitej elegancji" [WIDEO]
Małgorzata Kożuchowska nie przestaje zachwycać! Aktorka wzięła udział w Festiwalu Filmowy w Gdyni. Na gali finałowej pojawiła się w olśniewającej sukni Macieja Zienia. Jest kobieco i zmysłowo!

Oceń ten artykuł 1 5

Ogólna ocena Hamkało odsłoniła biust. Przed fotografem pojawiła się topless! [FOTO] to: 16% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.