Harry Styles spotyka się z Olivią Wilde? Fanki oburzone!

Dziś światło dzienne ujrzały zaskakujące fotografie byłej gwiazdy One Direction. Harry Styles przez wiele lat był widywany w towarzystwie pięknych kobiet, które według zagranicznych mediów miały być jego partnerkami. Jednak sporo z tych doniesień było publikowanych mocno na wyrost. Tym razem Styles został przyłapany w kadrze, gdy spaceruje ze znaną aktorką, z którą trzyma się za dłonie. Dodatkowo zaskakuje okoliczność pojawienia się tych dwojga razem. Zdjęcia powstały na weselu menadżera byłej gwiazdy One Direction. Pasują do siebie?

Harry Styles spotyka się z Olivią Wilde?

Harry Styles należy do gwiazd, które zyskały potężne grono fanów z całego świata. Nic więc dziwnego, że nowe doniesienia na temat życia prywatnego piosenkarza wywołują spore zamieszanie w internecie. Ostatnio pojawiły się plotki o romansie byłego gwiazdora zespołu One Direction z aktorką Olivią Wilde...

Natomiast nie tak dawno świat obiegła informacja o zerwaniu 7-letniego związku Olivii Wilde i Jasona Sudeikisa. Internauci zastanawiali się, z kim teraz zwiąże się amerykańska aktorka. Nie przypuszczali jednak, że wybrankiem Wilde może okazać się właśnie… Harry Styles! Daily Mail podał dziś informację o pojawieniu się pary na ślubie menadżera byłej gwiazdy One Direction. Co ciekawe, oboje trzymają się za ręce i wygląda na to, że są w bliższej relacji.

Niestety, na razie żadna ze stron nie potwierdziła sensacyjnych doniesień. Na forach internetowych można za to przeczytać komentarze oburzonych fanek, które twierdzą, że to zwykła przyjaźń. Na uwagę zasługuje również fakt, że zarówno Harry, jak i Olivia, pojawili się w nowym projekcie filmowym przy filmie „Don’t Worry Darling”.

Zobacz najnowsze zdjęcia Harry’ego Stylesa i Olivii Wilde!

A Wy, uważacie, że pasują do siebie?

Oceń ten artykuł 6 70

Ogólna ocena Harry Styles spotyka się z Olivią Wilde? Fanki oburzone! to: 7% / 100%, uzyskana z: 76 głosów.
Komentarze