Harry Styles stał się pierwszym mężczyzną na okładce magazynu Vogue. Piosenkarz zapozował w sukience

To była wyjątkowa publikacja dla magazynu Vogue. Pierwszy raz od 128 lat na okładce pojawił się mężczyzna, bez towarzystwa kobiet. To właśnie piosenkarz Harry Styles był bohaterem ostatniej okładki Vogue'a, który pozował w... sukienkach!W wywiadzie dla magazynu opowiedział o swoim postrzeganiu modu. Koniecznie sprawdź!

Harry Styles pozuje w sukience dla magazynu Vogue

Brytyjski piosenkarz, były członek zespołu One Direction, przełamał kolejne tabu w świecie mody. 26-latek pojawił się na okładce kultowego magazynu mody w grudniowej edycji. Sukienki zaprojektował jego przyjaciel Alessandro Michele, z domu mody Gucci.

W wywiadzie Harry Styles mówi o odrzuceniu tradycyjnych norm płciowych i wyrażaniu swojej o osobowości poprzez modę.

Kiedy się usunie etykietkę "ubrania dla mężczyzn" i "ubrania dla kobiet", kiedy się usunie te ograniczenia, otwiera się szeroki plan możliwości - mówi wokalista.

Sam kiedy jestem w sklepie, zdarza mi się oglądać sukienki i myślę wtedy, że są fantastyczne. Jest tyle radości w zabawie z ubraniami - dodaje.

Harry Styles jest pierwszym mężczyzną, który znalazł się na okładce Vogue’a sam. Wcześniej byli na niej między innymi Justin Bieber, Kayne West, Richard Gere - ale zawsze towarzyszyłam im na zdjęciu kobieta.

Zdjęcia do grudniowej edycji Vogue z Harrym Styles zrobił Tyler Mitchell. Jest on pierwszym czarnoskórym fotografem, który zrobił zdjęcie do okładki Vogue'a. Było to w 2018 roku, a modelką była Beyoncé.

Zobacz pozostałe zdjęcia piosenkarza, wykonane dla magazynu Vogue.

Źródło: Joanna Potocka/RMF24.pl

Oceń ten artykuł 0 3
Komentarze