Heidi Klum nago w pościeli. Supermodelka w zmysłowych pozach na Instagramie [18+]

Heidi Klum ma 49-lat, ale jej status supermodelki dalej się utrzymuje. Celebrytka niedawno chwaliła się gorącymi zdjęciami z Alp. Teraz znowu zachwyciła Internet!

Heidi Klum - kim jest?

Urodziła się w 1973 roku w Niemczech. Heidi Klum swoją karierę rozpoczęła w wieku 18 lat.  Początkowo pracowała w Paryżu, później przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie brała udział w pokazach m.in. Victoria's Secret. Reklamowała również produkty Chanel. Jej sesje zdjęciowe możemy podziwiać w magazynach takich jak "Elle", "Vogue" czy "Glamour". Zaprojektowała kilka serii ubrań, pojawiała się w różnych show i filmach jako aktorka. Wystąpiła w wielu reklamach znanych marek. Jest osobowością telewizyjną. Obecnie jest żoną Toma Kaulitza - gitarzysty zespołu Tokio Hotel, który jest od niej o 17 lat młodszy. Modelka ma 4 dzieci.

Modelka kusi na Instagramie

Jakiś czas temu internauci mogli podziwiać fotki Heidi z wakacji w Alpach. W samym bikini pozowała na tle górskich widoków, przykrywając biust jedynie włosami. Teraz na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 10 mln obserwatorów, widać efekty całkiem nowej sesji zdjęciowej. 49-latka pozuje całkiem naga, wijąc się w białej pościeli. Post podpisała słowami "Wracaj do łóżka kochanie", co prawdopodobnie było skierowane do jej męża. Zmysłowe kadry na pewno rozgrzewają wyobraźnię milionów fanów. A wam, jak się podobają?

Heidi Klum pozuje z nagim biustem. 49-letnia modelka dawno nie opublikowała tak odważnego kadru! [+18]
Wystarczyło tylko jedno zdjęcie do tego, by Heidi Klum wprost "rozpaliła" Internet! Wszystko za sprawą nowej fotografii, na której modelka pozuje bez stanika...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze