Heidi Klum w Cannes założyła skąpą suknię. Internauci grzmią: "Wulgarna"

Heidi Klum również została zaproszona na tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Światowej sławy modelka pokazała się na czerwonym dywanie w kreacji, która wywołała lawinę komentarzy. Zdaniem wielu kobieta stanowczo przesadziła.

Heidi Klum w Cannes

76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes potrwa jeszcze do 27 maja. Zaproszone gwiazdy mają okazję wziąć udział w premierach dzieł, które walczą o główną nagrodę, czyli słynną Złotą Palmę. Ostatnio na czerwonym dywanie pojawiła się światowej sławy modelka, Heidi Klum. Wybierała się na pokaz filmu "La Passion De Dodin Bouffant". Doskonale wiedziała, jak przykuć uwagę fotoreporterów, którzy niezmiennie liczyli na to, że zaproszone na premierę filmu gwiazdy pokażą się w zaskakujących kreacjach. Heidi wybrała żółtą sukienkę zdobioną na ramionach kamieniami. Materiał znacznie odsłonił jej piersi i właśnie to stało się punktem zapalnym dla internautów, którzy mocno skrytykowali tę kreację. Oto, co napisali:

Za dużo. Niesmacznie
Wulgarna
To jest takie złe

Znaleźli się także internauci, którzy mają przeciwne zdanie – podoba im się kreacja Heidi:

Kocham
Wspaniała
Piękna kobieta

Gwiazdy na czerwonym dywanie w Cannes

76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes nie mógł się odbyć bez światowych gwiazd. Zaproszone modelki wiedziały, jak skupić na sobie uwagę fotoreporterów. Sporym szokiem była Irina Shayk, która również sporo odsłoniła swoją kreacją:

Irina Shayk zszokowała na festiwalu w Cannes. Biust przykryły jedynie... dwa paski [FOTO]
76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes trwa od 16 do 27 maja 2023 roku. Nagroda główna to słynna Złota Palma. Wydarzenie jest jednak nie tylko okazją do obejrzenia kunsztownych dzieł kinematografii, ale i pokazania się na czerwonym dywanie....

Na czerwonym dywanie nie zabrakło również Polek. W odważnej, ale i eleganckiej kreacji zaprezentowała się Anja Rubik:

Anja Rubik odważnie i z klasą na festiwalu w Cannes. Suknia odsłoniła jej biust [FOTO]
Na 76. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, który potrwa jeszcze do 27 maja, pojawiło się wiele znanych osobistości. Nie zabrakło również Polek. Na czerwonym dywanie błyszczała modelka Anja Rubik, która postawiła na klasyczną, ale i odważną...

Kto waszym zdaniem wypadł najlepiej?

Oceń ten artykuł 6 4

Ogólna ocena Heidi Klum w Cannes założyła skąpą suknię. Internauci grzmią: "Wulgarna" to: 60% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.