„Hello” w liczbach. Nowy singiel Adele bije rekordy popularności!

Tak entuzjastycznego przyjęcia tego singla nie spodziewała się pewnie nawet sama Adele. Utwór bije kolejne rekordy. Czy to największy hit tego roku?

Adele pyta na początku teledysku do swojego najnowszego utworu: „Hello, can you hear me?”. Tak, Adele, słyszymy cię. I słuchamy.

Już w dniu publikacji wideo do nowego singla Adele pobiło pierwszy rekord. Dotychczasową rekordzistką w liczbie odtworzeń w ciągu pierwszej doby od premiery była Taylor Swift z teledyskiem do „Bad Blood”. Pierwszego dnia jej utwór odsłuchano ponad 20 milionów razy, zaś Adele – 27,7 miliona.

W ciągu trzech dni od premiery utwór sprzedał się w ilości 750 tysięcy elektronicznych kopii. „Hello” ma również ogromne szanse, by stać się pierwszym w historii singlem, który przekroczy liczbę miliona kopii sprzedanych w pierwszym tygodniu w samych Stanach Zjednoczonych.

Warto dodać, że nowa piosenka Adele już pierwszego dnia sprzedała się w większej ilości niż jakikolwiek inny singiel w całym pierwszym tygodniu sprzedaży.

Na iTunes utwór jest numerem jeden w 106 krajach, co jest absolutnym światowym rekordem, natomiast całkowita liczba zamówień pre-order albumu „25” przekroczyła już 200 tysięcy.

Na obecną chwilę „Hello” ma w sumie niemal 90 milionów odtworzeń na YouTube. Do pobicia rekordu Taylor Swift (1,2 miliarda wyświetleń „Blank Space”) Adele jeszcze sporo brakuje. Jednak biorąc pod uwagę popularność nowego utworu Adele, kolejny rekord to tylko kwestia czasu.

Oceń ten artykuł 36 1

Ogólna ocena „Hello” w liczbach. Nowy singiel Adele bije rekordy popularności! to: 97% / 100%, uzyskana z: 37 głosów.