hity na MAXXa
hity na MAXXa

High Festival Silesia 2024 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 2 dni, 12 pełnowymiarowych koncertów i 12 najlepszych artystów!

High Festival Silesia zaprasza na dwa dni pełne muzycznych emocji w sercu Śląska. 15 i 16 sierpnia 2024 r. Stadion Śląski w Chorzowie stanie się areną dla wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej, oferując fanom niezapomniane wrażenia i pełnowymiarowe koncerty. Wśród występujących artystów znajdziemy takie nazwiska jak sanah, Chivas, Szpaku, czy Vito Bambino, a to tylko część z zapowiedzianych wykonawców.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

High Festival Silesia 2024 - kto zagra?

High Festival to cykl letnich festiwali, który zyskuje coraz większą popularność wśród miłośników muzyki. Sierpniowa edycja na Stadionie Śląskim obiecuje stać się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata. Organizatorzy zapowiadają nie tylko bogaty program artystyczny, ale również niezwykłą atmosferę festiwalowego miasteczka, które na dwa dni zamieni stadion w muzyczną stolicę Polski.

Podczas festiwalu nie zabraknie różnorodności muzycznej. Od hip-hopu, przez pop, aż po bardziej alternatywne brzmienia – każdy fan muzyki znajdzie coś dla siebie. 15 sierpnia na scenie pojawią się między innymi Tribbs, Paula Biskup, Bryska, KACPERCZYK, Vito Bambino i sanah. 16 sierpnia natomiast swoje występy dadzą Szpaku, Dobrzan, Kukon, PRO8L3M, Chivas oraz Paktofonika.

Scena festiwalowa zostanie przygotowana tak, aby dorównywać największym imprezom muzycznym w kraju, co gwarantuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników. Organizatorzy przewidują również szereg dodatkowych atrakcji, które sprawią, że High Festival Silesia 2024 będzie wydarzeniem, o którym długo nie zapomnimy.

Dla wszystkich chętnych, którzy nie chcą przegapić tego wyjątkowego wydarzenia, bilety są już dostępne na stronach Eskander.pl oraz ebilet.pl. To idealna okazja, aby już teraz zaplanować sierpniowy wyjazd na Śląsk i doświadczyć muzycznego święta w wyjątkowej atmosferze.

Nie czekaj, dołącz do festiwalowej społeczności i zaznacz High Festival Silesia 2024 w swoim kalendarzu. Więcej informacji na temat festiwalu znajdziesz na oficjalnej stronie highfestival.pl.

Oceń ten artykuł 0 0