High League ujawniło rywalkę Fagaty! Influencerka zawalczy ze znaną gwiazdą Internetu

Niedawno High League ogłosiło, że Fagata weźmie udział w walce. Teraz federacja odsłoniła kolejne karty i poinformowała, że jej rywalką będzie Lexy Chaplin. Influencerka znana z pierwszego składu Teamu X ma już na swoim koncie przegraną z Natsu. Czy tym razem uda się jej odnieść sukces?

High League 2. Lexy Chaplin i Fagata zawalczą na High League

Agata Fąk, znana szerzej w sieci jako Fagata, jakiś czas temu poinformowała, że wraca do codziennych aktywności sportowych. Fani zaczęli przypuszczać, że youtuberka być może zamierza wskoczyć do oktagonu i zmierzyć się z jedną ze swoich koleżanek z branży. W końcu wszystkie wątpliwości rozwiała federacja High League, która poinformowała, że Fagata została ich nową zawodniczką!

Na debiut tej influencerki czekała cała Polska!

– zapowiedzieli organizatorzy wydarzenia.

Agata Fąk zadebiutuje w oktagonie podczas drugiej odsłony gali High League. Przez kilka dni federacja trzymała w niepewności fanów na temat tego, kim będzie rywalka Fagaty. Spekulowano, że jej przeciwniczką stanie się ktoś z Teamu X, np. była członkini grupy – Lexy. W końcu High League potwierdziło plotki i domysły internautów, ogłaszając, że Agata Fąk stanie oko w oko właśnie z Lexy Chaplin!

High League 2. Lexy Chaplin vs Fagata – gdzie i kiedy oglądać?

Lexy Chaplin i Agata „Fagata” Fąk zawalczą ze sobą podczas High League 2. Przypomnijmy, że dla byłej członkini Teamu X będzie to druga walka w oktagonie. Podczas pierwszej edycji imprezy organizowanej przez Malika Montanę youtuberka zawalczyła z Natalią „Natsu” Karczmarczyk, koleżanką z pierwszego składu grupy internetowych twórców. W walce wieczoru triumfowała Natsu, która wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czy Lexy Chaplin uda się tym razem wygrać w rywalizacji z Fagatą? O tym przekonamy się już podczas drugiej gali High League. Impreza odbędzie się 5 lutego 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety można kupić na stronie wydarzenia. Ponadto galę sportową będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji na żywo, po wykupieniu dostępu pay per view.

Jak myślicie, kto wygra tę walkę?

Bliski koniec Fame MMA? Boxdel zabrał głos: "Wydaje mi się, że to się skończy"
Niedawno Internet obiegły sensacyjne doniesienia, że koniec Fame MMA jest już blisko. Przypomnijmy, że niedawno zakończyła się 12. gala imprezy, a wciąż czekamy na informacje o jej trzynastej...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze