hity na MAXXa
hity na MAXXa

Hiszpańskie urodziny Magdy Gessler. Świętowanie w białych strojach!

10 lipca Magda Gessler, znana restauratorka i telewizyjna osobowość, świętowała swoje urodziny w malowniczej Hiszpanii. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę nie tylko ze względu na ekskluzywną lokalizację, ale również przez nietypowy dress code – wszyscy goście pojawili się ubrani na biało.

Magda Gessler, fot. AKPA/Baranowski
Magda Gessler, fot. AKPA/Baranowski

10 lipca Magda Gessler skończyła 71 lat. Mimo że nie przykłada ona wagi do wieku, sam dzień jest dla niej powodem do świętowania, czego dała wyraz, organizując przyjęcie nie byle gdzie, bo w Hiszpanii! Motywem przewodnim wydarzenia było wybrane przez solenizantkę „white party”, dlatego wszyscy zaproszeni goście przybyli „cali na biało”.

Hiszpańskie przyjęcie Magdy Gessler

Wszyscy zgromadzeni w deszczowej Hiszpanii goście, wybrali stroje w odcieniach bieli.
Razem z Magdą Gessler ten wyjątkowy dzień celebrowała m.in. córka Lara z dziećmi, która doskonale bawiła się w towarzystwie mamy. W rytm muzyki granej na żywo wspólnie podbijały parkiet i zachęcały gości do wspólnej zabawy.

Fot. Zrzut ekranu/Instagram/@magdagessler_official

Wzruszający toast Lary Gessler

Lara Gessler zdobyła się na wyjątkowy gest wystosowany w stronę solenizantki. Wygłosiła przemówienie, którym poruszyła zebranych bliskich:

Mimo każdej mojej walki, która była zupełnie niekonieczna... To jest jedna rzecz, z którą walczyć absolutnie nie mogę, to jest nieprawdopodobna pasja do życia i ludzi, która się we mnie wchłonęła przez nią, za co jestem wdzięczna najbardziej na świecie – mówiła.

Jak na kreatorkę smaków przystało, nie zabrakło również suto zastawionych stołów i wykwintnych przysmaków: świeży homar, a także najdroższych owoców morza, które przeznaczone są „wyłącznie dla koneserów” – co podkreśliła Gessler – ukwiałów. Restauratorka z wielkim zaangażowaniem opowiadała gościom o posiłkach, jakimi zdecydowała się ich uraczyć. Po specjałach przyszedł również czas na tort, podany do stołu w rytm hiszpańskiego „sto lat”, a całe przyjęcie trwało do białego rana.

Hiszpańskie urodziny Magdy Gessler. Świętowanie w białych strojach!Fot. Zrzut ekranu/Instagram/@magdagessler_official

Oceń ten artykuł 0 0