Honorata Skarbek ubiera choinkę i zachwyca świątecznym strojem!

Honorata Skarbek, jaka sama przyznaje, uwielbia świąteczny czas. Na Instagramie pokazała, w jaki sposób przygotowuje się to tych wyjątkowych chwil. Fani byli zachwyceni nie tylko pięknie przystrojoną choinką, ale i wyglądem samej Honoraty!

Honorata Skarbek – kariera muzyczna

Honorata Skarbek to wokalistka i influencerka, która przez długi czas tworzyła pod pseudonimem Honey. Do jej hitów należą takie utwory jak: „Lalalove”, „Nie powiem jak” czy „Sabotaż”. Artystka pod koniec wakacji wydała nowy singiel „Summer Love”, który spotkał się z bardzo pozytywną reakcją słuchaczy.

Zostawiam tu część mojego serducha, podoba mi się!!

Ale piękna estetyka teledysku i piękna piosenka. Wyszło idealnie! – pisali fani.

Honorata kocha nie tylko muzykę, ale i czas świąt, o czym więcej opowiedziała na Instagramie. Pokazała tam proces ozdaniania choinki oraz finalne rezultaty.

Fot. https://www.instagram.com/honkabiedronka/

Za co Honorata uwielbia święta?

Skarbek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad 375 tysięcy użytkowników. Ostatnio podzieliła się z nimi relacją z ubierania choinki i przystrajania świątecznego kącika. Ubrana w koszulkę i krótkie spodenki z motywem śnieżynek oraz pierniczkowych ludzików Honorata, zachwyciła swoich fanów, którzy nie szczędzili jej komplementów w komentarzach:

Wow, piękną masz kreację świąteczną
Jaka śliczna i zawsze urocza
Piękny strój świąteczny

W poście influencerka opowiedziała o tym, dlaczego zimowe uroczystości są dla niej tak istotne. Jak się okazuje, celebrytka ceni sobie w nich najbardziej spotkania z bliskimi, z którymi nie widzi się na co dzień.

Święta to dla mnie wyjątkowy czas! Uwielbiam odliczanie do świąt, tę magiczną atmosferę, a finalnie spotkanie z najbliższymi, z którymi widzimy się tylko kilka razy do roku.

Skarbek wspomniała też, że święta mają dla niej szczególne znaczenie ze względu na jej własne celebracje:

Fun fact: 22 grudnia są imieniny Honoraty, 23 grudnia moje urodziny, a 24 grudnia Wigilia, także zawsze jest co świętować.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Oceń ten artykuł 0 0