"Hotel Paradise 4". Wiktoria Gąsior poza programem. Widzowie zbulwersowani zachowaniem Miłosza. "Potraktował ją jak śmiecia" [WIDEO]

Wiktoria Gąsior pożegnała się z "Hotelem Paradise". Wszystko to to efekt decyzji jej programowego partnera Miłosza. Telewidzowie są zbulwersowani tym, jak potraktował Wiktorię. "Upokorzenie na maksa" - komentują.

„Hotel Paradise 4”. Wiktoria Gąsior odpadła z programu

W „Hotelu Paradise” nadszedł czas kolejnego rajskiego rozdania. Tradycyjnie poprzedziła je rajska wyrocznia. To, co wydarzyło się podczas zamiany par, było dla wszystkich niemałym szokiem. Za Miłoszem Pestą stanęły dwie Wiktorie – Gąsior, z którą do tej pory tworzył parę, i Ohanyan. Choć uczestnik wcześniej deklarował, że zamierza pozostać przy swojej dotychczasowej partnerce, niespodziewanie zmienił zdanie. Wybrał Ohę, wyrzucając tym samym Wiki z programu.

„Hotel Paradise 4”. Widzowie nie zostawiają suchej nitki na Miłoszu

Miłosz wyrzucił z „Hotelu Paradise” swoją dotychczasową partnerkę Wiktorię Gąsior. To, w jaki sposób ją potraktował, zbulwersowało widzów. Ci momentalnie zasypali profile programu lawiną krytycznych komentarzy. Wśród nich nie brakuje takich, które nie nadają się do cytowania.

Brak słów

Żenada

Takiego samobója sobie strzelić… Miłosz, na ciebie chyba już pora, by wrócić do domu, bo chyba troszeczkę się pogubiłeś. Dramat!

Upokorzenie na maksa. Potraktował ją jak śmiecia, zero szacunku, zakłamany, dwulicowy du…ek. Nigdy bym nie chciała już go znać

– komentują oburzeni internauci.

„Hotel Paradise 4”. Nowa uczestniczka wyrzuciła Natkę

Odpadnięcie Wiktorii nie było jedynym momentem, który zaskoczył oglądających podczas tego rajskiego rozdania. Chwilę później okazało się, że program będzie musiała opuścić kolejna dziewczyna. Padło na Natkę. W „Hotelu Paradise” pojawiła się bowiem nowa uczestniczka Vanessa, która już na starcie otrzymała immunitet. Od razu mogła rozbić jedną z par i tym samym posłać jedną z konkurentek do domu. Vanessa na swojego partnera wybrała chłopaka Natalii, co było dla Ostrowskiej równoznaczne z końcem przygody z programem.

Oceń ten artykuł 8 43

Ogólna ocena "Hotel Paradise 4". Wiktoria Gąsior poza programem. Widzowie zbulwersowani zachowaniem Miłosza. "Potraktował ją jak śmiecia" [WIDEO] to: 15% / 100%, uzyskana z: 51 głosów.
Komentarze