"Hotel Paradise 5". Poznaliśmy zwycięzców. Kto wygrał? Kiedy szósta edycja?

Za nami finał piątej edycji "Hotelu Paradise". W czwartek 2 czerwca wyemitowano ostatni odcinek serii i poznaliśmy zwycięzców. Jak na taki werdykt zareagowali widzowie?

„Hotel Paradise 5”. Wyniki programu

„Hotel Paradise” to jeden z największych hitów telewizyjnej Siódemki. Od 21 lutego 2022 roku publiczność mogła oglądać piątą już edycję prowadzonego przez Klaudię El Dursi reality show. Tym razem akcja programu rozgrywała się w Panamie. Po wielu tygodniach śledzenia intryg i miłosnych uniesień uczestników w końcu poznaliśmy zwycięzców. W czwartek 2 czerwca wyemitowano wielki finał piątego sezonu „Hotelu Paradise”.

„Hotel Paradise 5”. Znamy zwycięzców

Do finału „Hotelu Paradise” dotarły tylko dwie pary: Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz. Zwycięzców, podobnie jak w poprzednich edycjach, wybrali byli mieszkańcy rajskiego hotelu. Większość z nich opowiedziała się po stronie Wiktorii i Sevaga, dlatego to właśnie oni stanęli na ścieżce lojalności. Przypomnijmy, że każde z nich mogło w dowolnej chwili rozbić złotą kulę i zgarnąć wygraną tylko dla siebie. Tak jednak się nie stało. Wygrała przyjaźń. Wiktoria i Sevag podzielili się główną nagrodą wynoszącą 100 tysięcy złotych.

Finał popularnego reality show jak zwykle wzbudził ogromne emocje. Po emisji odcinka widzowie ruszyli do sieci, by podzielić się w mediach społecznościowych swoimi odczuciami. Fani „Hotelu Paradise” w większości wydają się zadowoleni z takiego obrotu spraw. Nie kryją, że cieszy ich zwłaszcza zwycięstwo Sevaga.

Należała się Sevagowi ta wygrana za to codzienne sprzątanie po wszystkich, za wytrzymywanie przez długi czas z płaczącą Klaudią, no i oczywiście za to upokarzające bycie zawsze drugą opcją i kołem ratunkowym

Sewcio jechał na all inclusive, a wylądował na zmywaku, więc należało mu się!

Ja się cieszę, że wygrali. Wiktoria zawsze mądrze mówiła, a Sevag był tak pozytywny, to dzięki nim hotel był taki wesoły

Chłopak zasłużył, tyle co się nasprzątał tego hotelu!

– komentują.

„Hotel Paradise 6”. Kiedy nowa edycja?

Piąta edycja „Hotelu Paradise” to już przeszłość. Dobra wiadomość dla fanów programu jest taka, że kolejny, czyli szósty sezon jest już gotowy i wkrótce trafi na antenę TVN7. On także kręcony był w gorącej Panamie. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak spekuluje się, że nowe odcinki mogą pojawić się w telewizji już jesienią 2022 roku.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze