"Hotel Paradise". Marietta i Chris planują ślub? Ostatnie wyznanie uczestniczki programu sporo wyjaśnia

Chris i Marietta to jedyna para z ”Hotelu Paradise”, która utworzyła związek po programie. Choć podczas pierwszych odcinków nic nie wskazywało na to, że połączy ich gorące uczucie, to teraz tworzą naprawdę uroczą i zgraną parę. Podczas jednego z ostatnich wywiadów Marietta wyjawiła ich plany na przyszłość. Czy już planują ślub?

Marietta i Chris w „Hotelu Paradise”

Na początku programu nie zwracali na siebie szczególnej uwagi. Na rajskiej wyspie Marietcie z początku wpadł w oko Maciek, a Chrisowi spodobała się Lexi i Viola. Po wielu perypetiach w pewnym momencie postanowili się sparować, co okazało się krokiem milowym w ich relacji. Okazało się, że mają mnóstwo wspólnych tematów i czują się bardzo dobrze w swoim towarzystwie. Podczas kilkutygodniowego pobytu w hotelu ich relacja nabierała tempa i doszło nawet do pierwszych wyznań miłosnych. Byli na tyle mocną parą, że udało im się dotrzeć do finału i go wygrać!

Marietta i Chris po „Hotelu Paradise”

Jednak relacja Marietty Witkowskiej i Chrisa Ducci’ego w programie nie była tylko sielanką. Między parą dochodziło do poważnych kłótni, przez które niejeden widz miał wątpliwości, czy uda im się wygrać program. Jednak to właśnie oni zgarnęli główną nagrodę i postanowili kontynuować swój związek po emisji „Hotelu Paradise”. Obecnie mieszkają razem w Warszawie i są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się z fanami uroczymi kadrami z ich życia codziennego. Przy okazji co jakiś czas udzielają wywiadów, w których rozpytywani są o ich przyszłość. Ostatnia odpowiedź Marietty zaskakuje!

Marietta i Chris planują już ślub i dzieci?

W ostatnio przeprowadzonym wywiadzie dla „Party”, Marietta wyjawiła plany na przyszłość z ukochanym. Z pewnością fani uroczej pary zastanawiają się, czy Marietta i Chris zamierzają założyć rodzinę, a odpowiedź uczestniczki „Hotelu Paradise” z pewnością ich ucieszy.

Gdyby Chris teraz poprosił mnie o rękę, na pewno bym się zgodziła. Skoro mężczyzna po tak krótkim czasie potrafiłby zdecydować się na tak poważny krok, oznacza to dla mnie, że można mu w pełni zaufać na całe życie – wyjawiła Marietta w rozmowie z Party.  

 Co ciekawe oboje przyznali niedawno, że byliby gotowi również na dziecko! Fani mogą w takim razie spodziewać się, że niebawem para wyjawi kolejne wspaniałe wieści z ich związku. A wy, spodziewaliście się takiego obrotu wydarzeń?

 

Zobacz także:

"Hotel Paradise". Miłość nie przetrwała po programie. Te pary się rozstały
Randkowy show "Hotel Paradise" niedawno dobiegł końca. W programie uczestnicy nie tylko walczyli o wielkie pieniądze, ale i mieli szansę znaleźć miłość swojego życia. Na wyspie utworzyły się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze