Hurts w Polsce. Koncerty w lutym w Poznaniu, w marcu w Warszawie

Na początku przyszłego roku czekają nas dwa koncerty Hurts w Polsce. Duet zobaczyć będzie można 28 lutego 2016 w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich i 14 marca na warszawskim Torwarze. Bilety w sprzedaży od 18 września.

Hurts ruszają w trasę koncertową promującą ich nową, już trzecią płytę „Surrender”, która ukaże się 9 października tego roku. Odwiedzą Poznań (28 lutego, Hala nr 2 MTP) i Warszawę (14 marca, Torwar). Bilety będą kosztowały 110 lub 120 złotych (w zależności od miejsca) i będzie można je kupić m.in. w Empiku, Saturnie czy MediaMarkt oraz przez internet. Sprzedaż rusza 18 września.

Theo Hutchcraft, jeden z członków zespołu, poinformował fanów o trasie koncertowej w bardzo oryginalny sposób. Wybrani fani z całego świata otrzymali prywatne wiadomości ze współrzędnymi geograficznymi i hasztagami #EVERYWHEREHURTS i #SURRENDER. Osoba, która otrzymała taką wiadomość miała znaleźć na mapie wskazane i napisać o nim na Twitterze. Następnie Theo udostępniał wyniki poszukiwań wybrańców – tak, żeby każdy zainteresowany mógł się dowiedzieć w jakich miastach szukać ukochanego zespołu.

Hurts to brytyjski duet synth-popowy założony w 2009 roku, który zdobył ogromną popularność, między innymi w Polsce. Panowie z Hurts mają na koncie prawie półtora miliona sprzedanych płyt i 3 miliony singli. W Polsce ich krążki uzyskały status Platynowej („Happiness”) i Złotej Płyty („Exile”). Zespół zagrał też w Polsce kilka świetnie przyjętych koncertów.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Hurts w Polsce. Koncerty w lutym w Poznaniu, w marcu w Warszawie to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.