Ida Nowakowska zabrała głos w sprawie "The Voice Kids". Nie ma już wątpliwości, co dalej

Ida Nowakowska na początku roku musiała pożegnać się z pracą w "Pytaniu na śniadanie". Od tamtej pory można było oglądać ją jeszcze w show "The Voice Kids", który był jednak nagrywany dużo wcześniej. Jak się okazuje, teraz 33-latka znów pojawi się na żywo w TVP.

„Pytanie na śniadanie” bez Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska znalazła się w gronie prezenterów, którzy w styczniu musieli pożegnać się z prowadzeniem „Pytania na śniadanie”. Wówczas szybko odniosła się do tych informacji, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl podkreślając, że nigdy nie była związana z Telewizją Polską stałą umową.

Nie mogłam dostać wypowiedzenia, ponieważ nigdy nie miałam stałej umowy z TVP, to reżyserzy i producenci proponują mi projekty, a ja wybieram te, które są według mnie najciekawsze

– mówiła.

Mimo rozstania z „Pytaniem na śniadanie” Ida Nowakowska nie zniknęła całkowicie z anteny TVP. Dwójka emituje obecnie siódmą edycję „The Voice Kids” z jej udziałem. Wszystkie odcinki – poza jednym – zostały nagrane jednak przed zmianą władz w stacji. Długo pozostawało niejasne, czy Nowakowska wraz z Tomaszem Kammelem, który także musiał opuścić „PnŚ”, w ogóle pojawią się w nadawanym na żywo finale talent show dla dzieci.

Ida Nowakowska znów na żywo na antenie TVP

Już od pewnego czasu do mediów docierały wieści, że i Idy Nowakowskiej, i Tomasza Kammela nie zabraknie w zaplanowanym na 27 kwietnia finale „The Voice Kids”. Teraz 33-latka oficjalnie zabrała głos i odpowiedziała wprost, czy rzeczywiście poprowadzi ostatni odcinek.

Tak, oczywiście. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w „The Voice Kids”. Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców

– powiedziała Plejadzie.

W wypowiedzi dla wspomnianego serwisu prezenterka nie kryła też, że bardzo cieszy się na powrót do studia „The Voice Kids”.         

To jest program dla całych rodzin –  familijny, inspirujący, nie tylko dla osób, które lubią śpiew, muzykę, tylko naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie w tym programie. Ja już bardzo się stęskniłam za wszystkimi uczestnikami, więc jeśli oglądacie, to ja na was czekam i nie mogę się doczekać, żeby was uścisnąć – bo my się dużo przytulamy w tym programie, bo każdy tego potrzebuje. Widzimy się niebawem! 

– zwróciła się do widzów.

Co do przyszłości Idy Nowakowskiej w tej edycji „The Voice Kids” nie ma więc już wątpliwości, nadal natomiast nie wiadomo, jak będzie wyglądał kolejny sezon programu. Według niedawnych doniesień portalu wirtualnemedia.pl wszystkie show spod szyldu „The Voice”, a zatem także „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” czekają „głębokie zmiany” obsadowe.

Oceń ten artykuł 0 0