Idąc do pracy, złapał dziecko, które wypadło z okna! Niesamowita akcja ratunkowa [WIDEO]

Jeden z mieszkańców Chin rozpoczął dzień w pracy od... uratowania ludzkiego życia! Mężczyzna został bohaterem po tym, jak złapał dwuletnią dziewczynkę, która wypadła z okna. Nagranie z całej akcji już jest viralem!

Chiny. Dwulatka wypadła z okna na 6. piętrze

Do niecodziennej sytuacji doszło kilka dni temu w Chinach. Jak podają media, we wtorek 19 lipca w mieście Tongxiang we wschodnich Chinach jeden z przechodniów uratował życie dwuletniej dziewczynki, która wypadła z okna mieszkania znajdującego się na… szóstym piętrze! Pewien pracownik banku – Shen Dong – szedł do pracy, gdy nagle zobaczył, że w budynku znajdującym się po przeciwnej stronie za chwilę może dojść do tragedii. Mała dziewczynka wypadła z okna mieszczącego się na 6. piętrze, by trafić na znajdującą się nieco niżej tablicę reklamową. Dong natychmiast znalazł się więc przed budynkiem, by wraz z towarzyszącą mu kobietą ratować dziecko. Kamery zarejestrowały moment, w którym kilkulatka ponownie spada, ale tym razem już wprost ramiona bohatera!

Bohaterska postawa przechodnia

Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie stwierdzono, że nie doznała poważniejszych obrażeń. Nagranie, na którym widać, jak Shen Dong ratuje ludzkie życie, trafiło do sieci, gdzie szybko stało się viralem. Wideo udostępnił m.in.: rzecznik prasowy chińskiego ministra spraw zagranicznych: Lijian Zhao.

Bohaterowie są wśród nas

– dodał w opisie.

Źródło: tvn24.pl/chinadaily.com

Wnętrze dziecięcej zabawki pokryte grubą warstwą brudu. Szokujący wynik eksperymentu! Wystarczyły dwa miesiące [ZDJĘCIE]
Jedna z użytkowniczek sieci zamieściła na Instagramie długi wpis, w którym podzieliła się swoim spostrzeżeniem dotyczącym dziecięcych zabawek do kąpieli. Po "rozpracowaniu" jednej z nich...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze