hity na MAXXa
hity na MAXXa

Ile zarabiają uczestnicy "Gogglebox"? Mariusz Kozak szczerze odpowiedział

Mariusz Kozak od prawie dziesięciu lat komentuje telewizyjne hity w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna opowiedział ostatnio o tym, na jakie zarobki mogą liczyć osoby, które decydują się wziąć udział w show. Jak się okazuje, na ich konta nie wpływają kokosy.

Fot. Pawel Wodzynski/East News
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Mariusz Kozak z „Gogglebox”

Mariusz Kozak zyskał rozpoznawalność po tym, jak zaczął występować z popularnym programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Format emitowany na antenie TTV oparty jest na brytyjskiej wersji. Humor Mariusza i cięte riposty sprawiły, że mężczyzna szybko zdobył sympatię widzów. Kozak również doskonale odnalazł się w show i już od 9 lat zajmuje się komentowaniem telewizyjnych produkcji.

Inni uczestnicy, którzy razem z Mariuszem wzięli udział w „Gogglebox”, to między innymi: Izabela Zeiske, Sylwia Bomba czy Ewa Mrozowska-Kozłowska.

Mariusz Kozak o zarobkach w telewizji

Dziennikarz portalu Kozaczek porozmawiał ostatnio z uczestnikiem. Jednym z tematów, które zostały poruszone przez meżczyzn, były zarobki. A szczególnie te związane z telewizją. Prowadzący zapytał, czy wypłata z „Goggleboxa” jest satysfakcjonująca, Mariusz nie chciał jednak zagłębiać się w tę sprawę.

Gentleman nie rozmawia o pieniądzach – uciął.

Prowadzący postanowił więc zacząć od innej strony i dopytał, czy mężczyzna poleciłby innym pracę przy „Gogglebox”. Istotne było to, czy ktoś byłby w stanie całkowicie utrzymać się z wypłaty, która od telewizji przychodziłaby na jego konto. Odpowiedź była przecząca, a uczestnik wyjaśnił, że występowanie w telewizji najlepiej traktować jako rozrywkę czy pasję. Aby pozwolić sobie na spokojne życie, trzeba mieć jednak inne źródło dochodu – sam Mariusz ma ich w sumie aż trzy.

Nie. Polecam „Googlebox” i występowanie w telewizji jako element swojej pasji itd., natomiast zawsze trzeba mieć drugie czy trzecie źródło dochodu. Telewizja jest okrutna – dziś jesteś, jutro może cię nie być. Ja mam trzy źródła dochodu i jest mi dobrze.

Na początku, kiedy Mariusz zaczynał dopiero działać przy programie, pracował jeszcze etatowo. Teraz natomiast potwierdził, że ma już „wolny zawód”.

Oceń ten artykuł 33 116

Ogólna ocena Ile zarabiają uczestnicy "Gogglebox"? Mariusz Kozak szczerze odpowiedział to: 22% / 100%, uzyskana z: 149 głosów.