Internautka obraża Joannę Koroniewską. Poszło o wygląd

Pod instagramowym postem Joanny Koroniewskiej pojawił się komentarz od internautki, która postanowiła publicznie znieważyć aktorkę. Zasugerowała jej, że wygląda na zaniedbaną i powinna udać się do chirurga plastycznego. Kobieta doczekała się odpowiedzi.

Joanna Koroniewska na Instagramie

Joanna Koroniewska, oprócz kariery aktorskiej, prowadzi aktywne życie w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 750 tysięcy osób. A co publikuje tam kobieta? Skupia się przede wszystkim na pokazywaniu swojej codzienności, oczywiście okraszając to sporą dawką humoru. Nieraz na zdjęciach czy filmach pojawia się jej mąż, Maciej Dowbor. Aktorka lubi pokazywać się w sytuacjach spontanicznych, niepozowanych. Często zamieszcza kadry, na których nie ma na sobie makijażu, idealnej fryzury czy wieczorowych kreacji. I właśnie za tę naturalność kochają ją internauci! Jak się jednak okazuje, nie wszyscy są życzliwi.

Internautka uderza w Joannę Koroniewską

Joanna Koroniewska opublikowała zabawne nagranie z udziałem swojego męża. Tym razem na filmie pojawiła się też Katarzyna Dowbor. Podczas gdy fani aktorki po raz kolejny docenili dystans i humor kobiety, pod jednym z komentarzy zawrzało. Internautka uderzyła w 45-latkę sugerując, że powinna skorzystać z usług chirurga plastycznego:

Jezu. Czy ktoś jej może powiedzieć, że ona potrzebuje trochę botoksu? To chyba niedbalstwo.

Pod komentarzem szybko zameldowały się inne internautki, które nazwały zachowanie wścibskiej kobiety "prostactwem". Sugestia botoksu nie umknęła też uwadze Koroniewskiej. Ona również odpowiedziała na komentarz:

Stawiałabym na mądrość.

Joanna Koroniewska zmierzyła się z hejterami. Jej odpowiedź miażdży. "Mój mąż nie narzeka" [FOTO]
Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie wpis, w którym odpowiedziała na hejt, z jakim spotyka się w sieci. Aktorka otrzymała przykre komentarze po tym, jak opublikowała zdjęcie w bikini. Fani po raz kolejny podziękowali jej za odwagę i...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Internautka obraża Joannę Koroniewską. Poszło o wygląd to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.