Internautka obraziła Sylwię Bombę. Na ripostę nie trzeba było długo czekać

Jedna z internautek najwyraźniej zakłóciła wakacyjną sielankę Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa. Napisała obraźliwy komentarz w stronę celebrytki. Sprowokowała parę do ostrej odpowiedzi.

fot. East News
fot. East News

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins

To było jedno z najgorętszych ogłoszeń show-biznesowych ubiegłego roku. W drugiej połowie października 2023 Sylwia Bomba i Grzegorz Collins potwierdzili, że są w związku. Celebrytka z "Gogglebox. Przed telewizorem" i prezenter TVN chętnie pokazywali się na ściankach i branżowych eventach. Dość szybko znaleźli się też w centrum plotek – internauci podejrzewali, że zakochani wkrótce wezmą ślub. Na Insta Stories Sylwii pojawiło się zabawne nagranie, na którym kobieta mówi:

Napisali, że bierzemy ślub

Na to Grzegorz Collins odpowiedział:

Naprawdę? No to bierzemy, co mamy zrobić! Bardzo wam dziękujemy za oświadczyny, przyjmujemy je.

"Gruba jesteś"

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins bawią się wspólnie na wakacjach. Niestety sielankę przerwała im kłótnia pod postem na Instagramie. Para zapozowała do zdjęcia, a celebrytka umieściła je w internetowej galerii i to właśnie wtedy zaczął się spór. Pewna kobieta napisała:

Dalej gruba jesteś

Na to odpowiedziała Sylwia:

A ty dalej głupia

Grzegorz Collins również się wtrącił:

Brzydki umysł masz, fuj, ble

Nie jest to pierwszy raz, kiedy gwiazda "Gogglebox" jest znieważana w sieci. Nigdy jednak nie puszcza tego płazem. Wcześniej również ripostowała wścibskich internautów, którzy odważyli się obrażać ją i jej wygląd.

Internautka zaatakowała 5-letnią córkę Sylwii Bomby. Celebrytka odpowiedziała
Celebryci są wystawieni na ciągłą krytykę i hejt w mediach społecznościowych. Tym razem jedna z internautek zaatakowała 5-letnią córkę Sylwii Bomby. Kobieta nie pozostawiła jej kąśliwych uwag bez odpowiedzi.

Oceń ten artykuł 0 1